Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves lányok! Ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok! Ha egy fiúra azt mondjátok, hogy cuki akkor az mit akarna jelenteni?

Figyelt kérdés

Mire gondoljon az a huszonéves srác, ha ezt mondja neki egy lány, hogy <<cuki>>? Jó dologra, vagy rossz dologra?


Írjátok meg nálatok mit jelentene, kort is írjatok :)



2014. szept. 25. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy egy Cuk nevű településen született.
2014. szept. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 ElnökÚr ***** válasza:
elfogadna a kisfiának
2014. szept. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Azt jelenti hogy az adott illető előtt, akinek mondjuk, nem akarjuk bevallani, hogy rohadtul bele vagyunk esve a srácba.

Vagy.

Hogy nem akarjuk megsérteni a srácot. Tegyük fel, nem jön be nekünk, de nem akarjuk megbántani, tehát: Cuki

2014. szept. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Semmi pozitìvat
2014. szept. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálam azt jelentené,hogy olyan kis édeees:D egy fiúnak sem mondom,hogy cuki":DD valhogy furcsán jönne ki..
2014. szept. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A cuki az aranyos megfelelője azon huszonéves lányoknál akik agyilag még 14-15 éves korban vannak.
2014. szept. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Hercegnő_: ) ***** válasza:

Amikor elpirulok mikor meglátom és zavarban vagyok ha beszélgetek vele.Akik tetszik nekem,de nagyon,ő rá mondom hogy cuki.


Szerintem jó dolog.

Vagy mikor egy srác irtóra aranyos,kedves,akkor is cuki.

Ha bókol,ha jól néz ki..

Én sok fiúra azt mondom hogy cuki,de akkor azt jó értelembe :D

2014. szept. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Jönnek rendesen a válaszok, még jöhet tízszer ennyi.


Ahogy látom a korotokat nem nagyon írtátok le, vagy csak a monitor nem jeleníti meg :)

2014. szept. 25. 19:14
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát én ezt a szót maximum bolyhos kölyökállatkákra használom, nem srácokra. :D Esetleg aranyosnak tarthatom, de nálam az nem jelent semmi rosszat. 23
2014. szept. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én se cukizok fiúkat/22L
2014. szept. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!