Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek? Van egy fiu akibe...

Mit tegyek? Van egy fiu akibe szerelmes vagyok mar jartunk is de elhagyott. Tobbi lent

Figyelt kérdés
Van egy fiu akibe szerelmes vagyok. Mar jartunk is, de o szakitott velem es most ujbol jarni akar es talizni velem. Beszeltunk perverz dolgokrol, hogy ha talizunk mit fogunk csinalni. O azt akarja hogy elegitsem ki, o pedig engem akar. Sose csinaltam meg ilyet. Szuzek vagyunk mindketten. Mit tegyek? Megbantani nem akarom mert szeretem, de szerintem ez megkorai
2014. nov. 9. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

csak ki akar használni mert tudja hogy szereted

hidd el, nem szeret, legjobb az lenne ha szóba sem állnál vele... majd találsz valakit aki megérdemel téged oksi?

2014. nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
100%
Ha korainak érzed akkor ne menj bele!
2014. nov. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilván az eszedbe sem jut,hogy csak a szex miatt akar veled újra találkozni.Te szerelmes vagy belé,látni szeretnéd,mert hiányzik,oké.No de ezzel saját magaddal cseszel ki.Nem azon kéna aggódnod,őt megbántod-e,magadra kéne gondolnod.
2014. nov. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Es ha ugy talizok vele hogy nem engedem meg neki hogy fogdosson?
2014. nov. 9. 21:30
 5/5 anonim ***** válasza:

egyáltalán ne...

#1 voltam

2014. nov. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!