Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom lánya arra kért,...

A barátom lánya arra kért, hogy vegyem el a szüzességét? (több lent)

Figyelt kérdés

A barátom lánya arra kért, hogy vegyem el a szüzességét... éppen a náluk voltam és garázsban szereltük a kocsijukat és beszólt a lányának (18 éves) , hogy hozzon ki pár doboz sört. Kapott egy telefont a haver és elkelt mennie egy pár pércre és kint maradt a lánya... (a lányával nagyon jó a kapcsolatom) elkezdtünk beszélgetni és szóbajött a barát téma és végül kibökte, hogy még szűz és már régóta szeretné velem elveszíteni. Se köpni se nyelni nem tudtam... rávágtam, hogy nemlehet!

Nagyon elszégyelte magát és befutott a házba, sírt. Próbáltam nyugtatgatni, stb. végül azt válaszoltam, hogy még gondolkozom rajta.


Az legjobb haverommal már gyerek korunk óta ismerjük egymást és nem szeretném, hogy kitudódna és emiatt megromoljon a kapcsolatunk.


Persze a lány érzéseit sem szeretném semmibe venni!

Mit tegyek?



2014. okt. 4. 04:23
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Na végül mi lett?
2023. máj. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!