Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom lánya arra kért,...

A barátom lánya arra kért, hogy vegyem el a szüzességét? (több lent)

Figyelt kérdés

A barátom lánya arra kért, hogy vegyem el a szüzességét... éppen a náluk voltam és garázsban szereltük a kocsijukat és beszólt a lányának (18 éves) , hogy hozzon ki pár doboz sört. Kapott egy telefont a haver és elkelt mennie egy pár pércre és kint maradt a lánya... (a lányával nagyon jó a kapcsolatom) elkezdtünk beszélgetni és szóbajött a barát téma és végül kibökte, hogy még szűz és már régóta szeretné velem elveszíteni. Se köpni se nyelni nem tudtam... rávágtam, hogy nemlehet!

Nagyon elszégyelte magát és befutott a házba, sírt. Próbáltam nyugtatgatni, stb. végül azt válaszoltam, hogy még gondolkozom rajta.


Az legjobb haverommal már gyerek korunk óta ismerjük egymást és nem szeretném, hogy kitudódna és emiatt megromoljon a kapcsolatunk.


Persze a lány érzéseit sem szeretném semmibe venni!

Mit tegyek?



2014. okt. 4. 04:23
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat !


persze nem megyek bele,

megbeszélem vele, segítek neki amiben tudok és kész, aztán az apjával is megbeszélek mindent

2014. okt. 4. 15:06
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
talán úgy jönnél ki ebből a legjobban ha jótanácsokkal látnád el, és esetleg segítenél neki egy megfelelő rendes, korban jobban hozzá illőbb pasit találni., akibe bele is tud esni,ezzel veled is jó viszony maradna fen. és elég veszélyes a szitu, inkább így kerüld el
2014. okt. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
és mi az, amiben segítesz neki?
2014. okt. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%

Mégsem vagy akkor annyira s**r ember.

Képzeld el h van egy 18 éves lányod és megrakja a legjobb barátod, biztos h belegondoltál már ebbe. Én ku**ára kiakadnék..

Nyilván felkeltette az érdeklődésedet, ki ne indulna be egy 18 éves pipire? :D Az aki meleg.. De ez akkor sem komoly, tini fellángolás ahogy mondtad, tombolnak a hormonok és kikről fantáziálnának az emberek ha nem a környezetükben élőkről? Majd elmúlik neki..

2014. okt. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
88%
A lánnyal beszélgess el, de az apjának egy büdös szót se! Harag lenne belőle.
2014. okt. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
18%
húzdmeg,de ne akarj többet,csak ha ő is vevő rá.
2014. okt. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem lenne semmi gond ha összejösz vele ez a te és az ö éelete a kór nemszámit de ha nem akarsz vele összejöni nekell elfogadni az ajánlatát.
2014. okt. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
12%

Na te gusztustalan disznó!

El ne merd venni a kislány szüzességét!!!

Félelmetes, hogy megfordult a fejedben!


( ha mégsem lehet elkerülni az együttlétet akkor csak popsiba tedd be neki, lehetőleg váratlanul és fontos, hogy ott legyen az anyukája aki fogja a kislány kezét a másik kezével pedig paskolja a fenekedet )

2014. okt. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A lány nem kislány 18 éves azaz felnöt nem olvastad végig ?Kedves utolsó
2014. okt. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
7%
nyugodtan én is megtenném 20/f
2014. okt. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!