Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom lánya arra kért,...

A barátom lánya arra kért, hogy vegyem el a szüzességét? (több lent)

Figyelt kérdés

A barátom lánya arra kért, hogy vegyem el a szüzességét... éppen a náluk voltam és garázsban szereltük a kocsijukat és beszólt a lányának (18 éves) , hogy hozzon ki pár doboz sört. Kapott egy telefont a haver és elkelt mennie egy pár pércre és kint maradt a lánya... (a lányával nagyon jó a kapcsolatom) elkezdtünk beszélgetni és szóbajött a barát téma és végül kibökte, hogy még szűz és már régóta szeretné velem elveszíteni. Se köpni se nyelni nem tudtam... rávágtam, hogy nemlehet!

Nagyon elszégyelte magát és befutott a házba, sírt. Próbáltam nyugtatgatni, stb. végül azt válaszoltam, hogy még gondolkozom rajta.


Az legjobb haverommal már gyerek korunk óta ismerjük egymást és nem szeretném, hogy kitudódna és emiatt megromoljon a kapcsolatunk.


Persze a lány érzéseit sem szeretném semmibe venni!

Mit tegyek?



2014. okt. 4. 04:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Hat ez kisse hihetetlen ,de ha mindez igaz amit leirtal akkor jol atkene gondold az egeszet ,ha a leany szeret teged es te is otet akkor gyertek ossze es egy kis ido utan le is fekudhettek de ha nem akarsz a leanyal kapcsolatot akkor nem eri meg ,hogy lefekudj vele mert elobb vagy utobb kiderulne es akkor vege lenne a haveroddal a jo baratsagnak !!!
2014. okt. 4. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Mennyi a korkülönbség köztetek? Barátod gyanítom nem örülne, jól gondold meg mit csinálsz...
2014. okt. 4. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 PearlDiver ***** válasza:
86%

Kicsit képzeld a lány helyébe magad. Szerinted milyen irányba indulna el, ha engednél neki? És mi van, ha közben beléd zúg?

Én szerintem az első reakciódra hallgass. Maximum lásd el őt jotanaccsal. De ne rontsd meg szegényt!

2014. okt. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

a lány 18 és én 34 vagyok


Az a baj amióta megtörtént ez a beszélgetés úgy érzem elkezdtem érdeklődn iránta... és csak sexuálisan. Persze nem szeretném hülyiteni, és engem nem érdemelne meg mert eléggé egy sz4r alak vagyok (bevallom több lánynak csalódnia kellett már bennem)

Mégis mit tegyek?

ez a dolog pár hete történt amit leírtam, azóta megtudta a telefonszámom és gyakran küld smst hogy most átmehetnék mert nincs otthol az apja, meg olyanokat is hogy teljesen belémzugott (az apa elvált és egyedül neveli)

meglehet az egész csak egy tini fellángolás... vagy menjek bele?

Ott a haverom aki szinte már a testvérem és tuti, hogy szóba sem állna velem.

Vagy csak én vagyok a hülye, hogy túlbonyolítom?

2014. okt. 4. 07:15
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
ne menj bele !!! osszefogtok veszni a baratoddal es a leany sem lesz a tied !!!
2014. okt. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
6%

én belemennék titókban

vagy passzold át nekem

2014. okt. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem beszélgess el vele, alaposan.
2014. okt. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
3%

ha nem mered megtenni nem is vagy férfi

ennek a lánynak pedig férfi kell aki jol beakaszt hogy sose felejtse el mijen volt az első

nem akarsz első lenni?

ha jo lesz neki utána bármikor dughatnád

faternak havernak nem kell tudni

2014. okt. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem kamu kérdés. de ha nem hülye vagy, ha belemész.
2014. okt. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%

Ne menj bele. A lánynak se lenne jó. 34 évesn lehetne ennyi eszed. Gondolj bele. Hogy esne, ha a te lányoddal a barátod ezt csinálná?

Mindenki rosszul járna. Mondd meg, hogy nem lehet, és pont.

2014. okt. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!