Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért akarja az a srác hogy ő...

Miért akarja az a srác hogy ő legyen nekem az első akivel lefekszem és ő venné el a szüzeségem de járni meg nem akar? és ha ő az első akkor nem zavarná ha a haverjaival is lefeküdnék

Figyelt kérdés
2014. szept. 23. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert csak szex kell neki.

EGy ilyennek nem szabad adni magad.

2014. szept. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csak el akarja mondani mindenkinek hogy igen ő vette már el lány szüzességét ha nem akar járni semmiképp se hagyd magad
2014. szept. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ìtt kezdődik egy gangbang
2014. szept. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha így van, akkor semmiképp se add oda neki magad. Incselkedj vele,hogy igen majd ő lesz,aki elsőként meghúzhat stb. aztán ha már nagyon pedzegetné a dolgot, kacagd ki.
2014. szept. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Benned előfordult olyan kérdés, hogy belemennél? Remélem nem.

Én csak megmosolyogtam volna, aztán mondanám, hogy idiótáknál lehet próbálkozni, de nálam nem, mivel nem dobom csak úgy oda egy senkinek az értékeimet.

Lehet fogadtak is valakivel, kié leszel előbb.

Aztán majd sírhatsz hónapokat, mennyire elrontották az első élményt, az első varázsát, csak egy százas szex volt, ami bár soha sem történt volna meg szerinted.


100%, hogy megbánnád, az ilyet inkább le kell járatni.

2014. szept. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!