Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16éves fiú és nem szűz. Ezért...

16éves fiú és nem szűz. Ezért nem akar velem járni? Lényeg lenn.

Figyelt kérdés

14vagyok. nemrég megismertem egy fiút. nagyon helyes okos meg minden...megadta az msn-címét beszélgettünk és gyorsan szóba jött ez a szűz vagy nem szűz vagy kérdés. tudom hogy tetszem neki.már mondta...és azt mondta hogy lehetnék egy kicsit idősebb. amikor megkérdeztem hogy mért azt írta nem tudja. de szerintem a szex miatt. ő már csinálta és kevésnek tartja a 14et.. ez lehetséges?


és amikor megkérdeztem azt hogy mért zavarja rögtön nem válaszolt csak megkérdezte hogy elmennék-e vele egy buliba. kicsit messze van (16,3km)

ez a fiú elég fontos nekem.érdemes lenne elmenni?


2010. júl. 22. 19:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mert nem pedofil...
2010. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szüz vagy még? mert szerintem arra kellesz neki, és ha elmész vele buliba szerintem ugyis lesz valami hamár egyböl erröl beszélgettek msnen, és 14 évesen szerintem ne olyannal feküdj le akivel igy kezdenétek:D
2010. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
hát persze hogy szűz vagyok:D de az a baj hogy nekem is ez a megérzésem..hogy csak arra kellenék neki:O :(
2010. júl. 22. 19:23
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát ha a szűz-nem szűz téma után írta hogy lehetnél idősebb, akkor eléggé valószínű hogy az miatt írta.Lehet hogy a buliban akar rávenni a dologra, ha amúgy nem tudna, lehet le akar itatni.(Bár remélem nem ilyen a srác.)Szerintem ne menj el vele rögtön egy buliba.
2010. júl. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

én 15 vagyok, a barátom 17, nálunkis szóbakerült a szűz nem szűz téma, azóta együtt is voltunk nyaralni, de nem akart semmit. én akartam, megkérdezte hogy biztos vagyok e benne, erre elbizonytalanodtam, megölelt, és azt mondta hogy semmi baj, megért. nagyon szeretem :)

ha sokat jelent neked menj el, ha akar valamit amit te nem vannak más emberek is, szólhatsz nekik hogy zaklat. vagy csak pofozd föl...

2010. júl. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

húú köszi a válaszokat:D azt hittem totál idiótának fogtok tartani a kérdés miatt és elkezd atömeg osztanix"d


na mind1


elég megnyugtatók a válaszok ..már amelyik: D de leitatni azt tuti nemfog:D és amúgy nagyon normális..csak lehet hogy perverz?:P

2010. júl. 22. 19:33
 7/16 anonim ***** válasza:
nem az h perverz.. :D csak még fiatal, ilyenkor ez tök természetes :) na parázz rajta, ha akarsz menj el vele bulizni és tedd amit akarsz:) azér 14 évesen szexet nem tanácsolnám föleg ugy h nem jártok, vagy csak kis ideje, de azért szerintem lehet megérne egy próbát, bár te döntésed ;)
2010. júl. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
meg akar dugni. És ha belemész 14 évesen jó nagy ribanc vagy
2010. júl. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Lehetséges, hogy fiatalnak tart hozzá. A te döntésed, hogy elmész-e. Én azt javaslom h menjél el és nézd meg, hogy mit akar tőled.:) Persze butaságot ne csinálj..:)


Nem értem, miért lenne R*banc...? 14 évesen a lányok általában érettek, és ha készen áll rá akkor belemehet. Persze úgy ne menjen bele, hogy egy buliba veszíti el..

2010. júl. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszxd 14évesen a hülye se mennebele:O
2010. júl. 22. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!