Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16éves fiú és nem szűz. Ezért...

16éves fiú és nem szűz. Ezért nem akar velem járni? Lényeg lenn.

Figyelt kérdés

14vagyok. nemrég megismertem egy fiút. nagyon helyes okos meg minden...megadta az msn-címét beszélgettünk és gyorsan szóba jött ez a szűz vagy nem szűz vagy kérdés. tudom hogy tetszem neki.már mondta...és azt mondta hogy lehetnék egy kicsit idősebb. amikor megkérdeztem hogy mért azt írta nem tudja. de szerintem a szex miatt. ő már csinálta és kevésnek tartja a 14et.. ez lehetséges?


és amikor megkérdeztem azt hogy mért zavarja rögtön nem válaszolt csak megkérdezte hogy elmennék-e vele egy buliba. kicsit messze van (16,3km)

ez a fiú elég fontos nekem.érdemes lenne elmenni?


2010. júl. 22. 19:19
1 2
 11/16 anonim válasza:
istenem végre egy normális 14 éves lány!:D (én 16 vagyok:D) szerintem ne menj el vele. vagy nemtudom. szerintem ne.
2010. júl. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

arra gondolsz hogy húzzam egy kicsit...és ha télleg akar valamit vár??


zárójelbe:D néhány pasin nagyon átlehet látni...de van olyan is akin meg lehetetlen:D

2010. júl. 23. 09:17
 13/16 anonim ***** válasza:
14 évesen eleve azt nem engedném, hogy 16 km-re menjél bulizni éjszaka, a szüleid mit szólnának ehhez? Lehet megkérdezed őket és tárgytalan lesz a kérdésed... Meg érdekes, én nem szoktam 2 perc után megbeszélni az újdonsült jelölttel, hogy ki szűz ki nem, kinek hány partnere volt, stb. Ezek elég intim kérdések, legközelebb ne rögtön erről beszélgess egy kvázi idegennel. Miért nem randiztok normálisan nappal? fagyizás stb, éjszakai buliba elég egyértelmű mit akar, ha nem is feküdhet le veled, de ki tudja más dolgokra attól még rávehet.
2010. júl. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szia Ne haragudj ha egy kicsit keményre veszem a dolgot...Elősször is 14 évesen az ember nem érett egy normális szexuális kapcsolatra...ha el hiszed ha nem.....csak a ti korosztályotok ezt valahogy nagyon nehezen érti meg....ne tudom h miért. Másodszor...sose menj el olyan randira v partyba ahol az illető msn en már egyből erre kérdez rá......Én a helyedben nagyon vigyáznék vele...Ezt már neked kell eldöntenek h meg fogadod-e. Ha van kérdésed írj e-mailt...v ide.. Szia..Üdv : Tapasztalat
2010. júl. 24. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

hát. biztos nem akarok vele lefeküdni xd mondom. 14éves vagyok. nincs az a helyzet hogy mégis megtegyem:O a buli meg ilyen medencés cucc szóval nappal:O meg egyedül tuti nem mennék..mert nem mernék


én is csak néztem amikor megkérdezte hogy szűzvagyok e még:O

mert szerintem nem az a fontos egy "kapcsolatban" hogy ki szűz és kinem:O ....

2010. júl. 24. 11:57
 16/16 anonim ***** válasza:
Ezt jól látod. Csak abban bízom hogy hallgatsz egy nálad 31 évvel idősebb emberre...Nem akarok rosszat hidd el. Én egyébként ezekkel a dolgokkal foglalkozok kb 25 éve...Csak azt szeretném ki hozni a dologból, hogy nagyon figyelj oda ezekre. Üdv:Tapasztalat 45/f
2010. júl. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!