Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Anyukám szerint gáz, hogy még...

Anyukám szerint gáz, hogy még szűz vagyok! Igaza van? F

Figyelt kérdés
Én 16/f vagyok, azt hiszem anyukám olyan 14 volt amikor elvesztette... Most 33 éves.

2014. szept. 22. 13:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, anyukád egyedülálló?
2014. szept. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

anyád egy idióta mint a szülőkk és a nők többsége. ne foglalkozz a szüleiddel, az ilyenek csak vámpírkodnak a gyerekeiken.


gondlom értelmes apád sincs, mert akkor elmagyarázta volna ezeket a dolgokat. próbálj tapasztaltabb sároccak lbesélgetni erről. nem kell egyből azzal kezdeni hogy szűz vagy, de ha nem bunkók, nem fognak kiröhögni.


a lényeg az, hogy a te korodban már a lányok többsége valóban nem szűz, és minél később lépsz, annál nehezebb lesz párt találni.

ha csak meg akarsz fektetni valakit, akkor a pickup artis tippeket nézegesd, ha komoly kapcsolatot akarsz, azt meg jól gondold át, mert 1 életre magadra maradhatsz. a lányok többsége nem olyan kisangyal és jóságos, mint aminek tűnik, és valószínűleg a kapcsolataid sem fognak 3 évnél tovább tartani.

sajnos ezeket a meséket muszáj lerombolni, mert sok szűz srác hülyeségekben hisz.

2014. szept. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 mi a fene válasza:
hülye anyádat !60/n
2014. szept. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nagyon sajnállak szegénykém!!
2015. ápr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!