Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki ha 22 évesen még szűz...

Ciki ha 22 évesen még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Alkalmam lett volna már elveszíteni a szüzességem, de eddig mindig úgy éreztem hogy még nincs itt az ideje vagy nem a megfelelő lány a partnerem. A barátaim közül szinte már mind túlvan ezen, soknak már a 18. születésnapjuk előtt megvolt és sokszor ez miatt szoktak cikizni. Tényleg annyira ciki dolog az, és én vagyok hülye hogy várok vele a megfelelő lányig? Vagy nem olyan nagy szám már ez az egész és feküdjek le bárkivel aki az utamba kerül akkor is ha csak egy éjszakáról lesz szó és soha többé nem látom a lányt? 22F

2014. szept. 7. 23:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem. Én is 22 évesen szexeltem először.

23L

2014. szept. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok,csak 15évesen.xdd

22éves koromig biztos nem bírnám,de még várok.Végülis ráérek.;) :D (tudom,h le leszek pontozva,de sebaj)

2014. szept. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Miért lenne "ciki"? Sose ciki az, ha a megfelelőre vársz és nem állsz be a divatsorba - sajnos manapság ez is divattá vált, hogy mihamarabb, mert az már gáz, ha valaki szűz. Ugyan dehogy! Az, hogy nem mész a többiek után, teljesen rendben van. Az egy éjszakást meg felejtsd el!

Megéri várni, ha megtalálod azt, akivel meg tudod ezt osztani, felejthetetlen lesz! :-) Inkább várj!

2014. szept. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Én meg 23 éves fiú vagyok, és még nem volt barátnőm, pedig nem vagyok meleg, csak talán nem is volt nagyon bátorságom udvarolni, meg nem járok szórakozóhelyekre, mert nem érdekel az ilyen kikapcsolódás, meg nem vagyok menőcsávó, meg nincs nagy dumám, meg nem vagyok rámenős. Ennyi. Egyszerűen ennyi.

Köszi, hogy leírhattam :)

2014. szept. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Hát nem ciki de azért sok évet hagytál ki...mert azért a szex olyan ami kikapcsolja az embert, boldoggá teszi. Èn eddig egyszer szexeltem és azóta is vágyok rá...persze nincs barátom így szomorú. (a nyáron veszítettem el) 17/L

Ja és én már magamat is cikinek találtam hogy még szűz vagyok.

2014. szept. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!