Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz, ha valaki már 12 évesen...

Lipusz Eszter kérdése:

Gáz, ha valaki már 12 évesen nem szűz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mielőtt letámadnátok, előre is szólok, hogy nem rólam van szó!!! Hanem az osztálytársamról. Rettenetesen gyerekes még a viselkedése. És egy 13 éves fiú elvette a szüzességét. Szerintetek ez nagyon gáz? Szerintem oltárian nagy felelőtlenség, ráadásul semmi fogamzásgátló, és még óvszert sem használtak, szóval lehet hogy új családtag lesz?



2014. aug. 29. 18:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
De jó már a srácnak, bezzeg én ilyen unalmas, prűd, szexe kerülő szentszar lányokat fogok ki folyton. xd
2014. aug. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Na szép...12 évesen barbizni kellene és nem szexelni.Ez nagyon gáz és az a lány nagyon meg fogja bánni ha van egy kis esze.Régebben nem voltak ennyire züllöttek a gyerekek vagy csak én emlékszem rosszul?Amúgy annak a lánynak már megjött a menzesze,mert ha nem akkor nem lehet terhes.
2014. aug. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen javában babáztam még.


Annak a kislánynak, szerintem a szülei törődő szeretetére van szüksége és ezt egy fiúban kereste, vagy lehetnek egyéb lelki okai is.


Az is lehet, hogy kamu, mert ez számomra hihetetlen.


Gáz, gáz, de inkább fájdalmas információ. :(

2014. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Te nem akarod elveszíteni?:)
2014. aug. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem kamu. És utolsó válaszoló. Nem, még csak eszembe se jutott elveszíteni :) Ilyen szarságot.. Korai nagyon. 12 évesen pff megyek mert vár a barbi babám :D
2014. aug. 31. 21:47
 16/19 Szandi75 ***** válasza:
Igen.
2014. szept. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Baromi korai ez a csaj nem normális. Akkor a tanárok is tudják? A szülők mit szólnak és a fiúval egy suliba jár? Hát ezt nemértem 14/L vagyok, de engem sem érdekel nehogy a szex csókolózni se csókolóztam.
2014. szept. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Igen a tanárok is. Szinte mindenki megutálta őt. A fiú is ebbe a suliba jár.
2014. szept. 8. 22:20
 19/19 anonim ***** válasza:

*nemhogy

Bocsi csak most vettem észre a válaszodat olvasva.

2014. szept. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!