Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek egy év után már...

Szerintetek egy év után már szeret annyira, hogy nem fogja zavarni, hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés
30 éves szűz férfi vagyok, barátnőmmel 1 éve vagyok együtt, ő nem tudja, hogy szűz vagyok. Már nagyon szeretné, hogy együtt legyünk, de én félek, hogy ha bénázok, akkor elhagy stb, de ha egy évig képes volt várni akkor csak nem fog...szerintetek elmondjam neki?
2014. aug. 10. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem valamit kapiskálhat, ha egy év alatt nem mozdultál rá 30 évesen.

Én csak abban vagyok biztos, hogy ha ez e tendencia nem változik akkor előbb utóbb megunja. Azt is gondolhatja, hogy nem tartod kívánatosnak.

2014. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 LazyJones ***** válasza:

1: ha egy egyéves kapcsolatban nem merted még bevallani, valami lehet, hogy nem stimmel.

2: ne fossál. (Már elnézést a fogalmazásért)... Ha 40 nőd lett volna, ugyanúgy lehetnél béna, mint szűzen.

3: ha elmondod, tudni fogja, hogy miért várakoztatod ennyit, és (jó esetben) segítőkészebb lesz.

4: ha 30 évesen szűz vagy, akkor mire vársz még? Egyszer úgyis át kell esni rajta, és minél inkább húzod, annál bizonytalanabb leszel. No para.

2014. aug. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!