Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Már kezd zavarni, hogy még...

Már kezd zavarni, hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Naszóval egy jó társaságban nőttem fel, ahol többé kévésbé mindenki jókislány/jókisfiú, és még bulizni is alig 10 ember jár. Én soha nem voltam ilyen típus, és én voltam az, aki mindenkit belerángatott a rosszba (mindenkinél a határig, nem voltam túl erőszakos), és így a szex kérdésnél én is elértem egy határt, amit úgy gondoltam, hogy jo is. Viszont sulin kívül van még egy-két társaság akikkel jóban vagyok, ők viszont az ellentétei. Állandóan isznak-szívnak-dugnak. Most újra jóban kezdtem velük lenni, és nagyon zavar, hogy csak én vagyok szűz, meg szoktak ezzel csesztetni(csak viccesen).Van egy srác,aki már három éve is megpróbált megfektetni, de akkor nemet mondtam, és nemsokára újra talizunk, csak iszogatni,és szerintem újra be fog próbálkozni. Mit csináljak? Már ott tartok, hogy nem is bánnám, ha megtörténne, kedvelem is őt.

Hihetetlen mennyire elcseszett ez a világ, mit tesz az ember elveivel.

15/L


2013. jan. 25. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Adjak egy nagy nyaklevest?
2013. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy szüz vagy sose legyen ciki vagy gáz se smemi negativ.

Majd, akkor ha késznek érzed magad rá és az akinek oda adod, megérdemli és ö is készen áll rá, majd el"veszit"heted.

Van idö még nyugi. :)

16/f

2013. jan. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Am nem olvastam el amiket irtál csak felcseszett, hogy zavar, h szüz vagy......
2013. jan. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Értelmes férfira úgy sincs esélyed se most, se később, szóval ha el akarod veszteni, itt a vissza nem térő alkalom! : )
2013. jan. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

15 éves vagy, és 3 éve már le akart valaki fektetni.


Normálisak vagytok? Egy 12 éves kislányt?? Eszem megáll ezen, meg úgy örülök azért, hogy anno mi nem voltunk ilyenek.


23/L

2013. jan. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerinted engem 21 évesen?! :D
2013. jan. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
Irj ha dugni akarsz.16f
2013. jan. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

"Hihetetlen mennyire elcseszett ez a világ, mit tesz az ember elveivel. "


Na most akarsz vele kufircolni vagy sem?

2013. jan. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

15 évesen zavar,hogy szűz vagy? Jesszusom...hová jutott ez. Elég gáz magában az is ,hogy ilyen emberekkel barátkozol vagyis nem az,hogy barátkozol velük hanem csak azért iszol,hogy "jóban legyetek".


Az meg,hogy cikiznek szerintem rájuk tekintve gáz és nem rád.


+ a végére elmondanám,hogy 15 vagy és nem tudod, de az első az nagyon mérvadó.... ha te azért fogsz lefeküdni vele,csak hogy elmondhasd,hogy már voltál valakivel és nem azért,mert szereted az a későbbiekre súlyos kihatással lesz.


A helyedben megpróbálnék más társaságot keresni vagy csak mérsékelten befogadni a beszólásokat a jelenlegiből.

2013. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
10 év múlva pedig majd jelennek meg a hasonló kérdések: "Én nagycsoportos vagyok az oviban, tetszik egy lány, de ő nem akar velem lefeküdni..." Körülbelül erre számíthatunk lassan. SAJNOS.
2013. jan. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!