Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Már kezd zavarni, hogy még...

Már kezd zavarni, hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Naszóval egy jó társaságban nőttem fel, ahol többé kévésbé mindenki jókislány/jókisfiú, és még bulizni is alig 10 ember jár. Én soha nem voltam ilyen típus, és én voltam az, aki mindenkit belerángatott a rosszba (mindenkinél a határig, nem voltam túl erőszakos), és így a szex kérdésnél én is elértem egy határt, amit úgy gondoltam, hogy jo is. Viszont sulin kívül van még egy-két társaság akikkel jóban vagyok, ők viszont az ellentétei. Állandóan isznak-szívnak-dugnak. Most újra jóban kezdtem velük lenni, és nagyon zavar, hogy csak én vagyok szűz, meg szoktak ezzel csesztetni(csak viccesen).Van egy srác,aki már három éve is megpróbált megfektetni, de akkor nemet mondtam, és nemsokára újra talizunk, csak iszogatni,és szerintem újra be fog próbálkozni. Mit csináljak? Már ott tartok, hogy nem is bánnám, ha megtörténne, kedvelem is őt.

Hihetetlen mennyire elcseszett ez a világ, mit tesz az ember elveivel.

15/L


2013. jan. 25. 22:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Jaj komolyan nem csak a világ elcseszett de ti is,ha birka módjára követitek egymást.15 évesen ne a szexel legyél elfoglalva ugyanis még baromira éretlen gyerek vagy,ha 16 lennél sem támogatnám az ötletet.Elég gyerekes felfogás,"zavar,hogy szűz vagyok",mibe zavara tanulásba a gondolkodásba??Ne barátkozz ilyenekkel,elég gáz hogy 15-16 éves gyerekek isznak,buliznak dugnak. Amúgy anyádék hol vannak? Hogy 15 évesen összejártok iszogatni?Meg 12 évesen is le akart fektetni? csak gratulálni fogok,hogy milyen emberekkel veszed körbe magad és még hagyod is,hogy az idióták irányítsanak.Miért nem dugatod meg magad a fél iskolával akkor már? Szerintem szánalmas,és undorító hogy 13-15-16 éves lányok akiknek 0 élettapasztalatuk van,személyiségük sincs kifejlődve,még a szexszel sincsenek tisztába,csak annyira hogy mit mivel kell összedugni,szexelnek,buliznak isznak. Hihetetlen mennyi elcseszett,felelőtlen szülő van.
2013. jan. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kérdezem én: a szülők minek és hol vannak? Alapjában véve nem a gyerekekkel van a baj (ennyi idősen ugyanis még AZOK), hanem azzal, hogy látszólag semmiféle nevelést nem kapatak, ami bármiféle értékrendet, elvet magában foglalna.


"Egy jó társaságban nőttem fel" - Éppen erről beszélek... a társaságban nevelkednek, a csordaszellem a vezető, szülők pedig sehol... így viszont sajnos nem sokat várhatunk a jövő generációjától. Ez inkább csak egyre rosszabb lesz időről-időre. Még nem vagyok abban a korban, de ha most gyereket kéne szülnöm, akkor biztos, hogy nem ebben az országban tenném. De inkább nem is szülnék.

2013. jan. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!