Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarni fogja, h még szűz vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarni fogja, h még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, középiskolás koromban eléggé ilyen tipikus mintagyerek voltam, jártam versenyekre és kitűnő tanuló voltam. Sajnos részben ennek is köszönhetően még csak most sikerült összejönnöm egy lánnyal, akitől 3 évvel idősebb vagyok.

A gond az, h vele ellentétben én még szűz vagyok. Azért feszélyez nagyon ez a dolog, mert megemlítette nekem, h olyan jó végre érettebb fiúval járni, nagyon szereti, h tájékozott vagyok és biztonságban érzi magát mellettem.

Persze ezek nekem nagyon jól esnek, csak attól tartok, hogy ha kiderül, h ő nekem az első lány az életemben, akkor totálisan lerombolom ezt az általa kialakított képet.

Szerintetek rosszul gondolom a dolgot? Nekem személy szerint nagyon jól esne, ha egy lánynak én lehetnék az első, de nem tudom, h ez fordítva is igaz-e


2010. máj. 21. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát fogalmazzunk úgy, hogy nehéz helyzetben vagy. Most ilyesztő szavaim sápadtságot csaltak arcodra... De ne! Csak azért mondom, hogy nehéz helyzet mivel magadban nem vagy megbékélve ezzel a dologgal és most félsz, na ezt nagyon gyorsan feledd el, hogy te még szűz vagy! Ha állandóan azon gondolkodsz, és elkezdesz félni, akkor tuti nem a legjobban fog elsülni. Térjünk a lényegre... Ha a lány 3 évvel fiatalabb nálad, akkor még nem igazán mondható tapasztaltnak! Tehát az egyik lehetőség, hogy ne mondd el neki az igazságot, igyatok egy kicsit, ha éltek vele... a gátlások elszabadulnak és mehet a "buli". De ezt csak akkor csináld, ha nem komoly a kapcsolat. Ha komoly és igazán szeret, akkor egyetlen megoldás van: az igazság. Elmondod neki és meg is van oldva, ő segít.
2010. máj. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 19/F vagyok és még nekem sem volt barátnőm, szoval semmi pánik, én is tapasztalatlan vagyok, de majd belejövünk!!! Am amit előző kommentelő írt hogy ígyatok pár pohár alkoholt és akk oldódnak a gátlások... ez jó ötlet!!!


Am még nem is csokolóztál?????

2010. máj. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első csókon már elég régóta túlvagyok és a szüzességemet is már elveszíthettem volna házibuliba, a részeg csajok elég rámenősek szoktak lenni :P

De én úgy szeretném, h egy olyan lánnyal történjen meg akivel már randiztam többször is és akit szeretek. És lehetőleg nem túl ittasan :D

2010. máj. 21. 18:38
 4/4 anonim válasza:

Szia!!

Ha van esze a csajnak akkor nem dob el téged!! És nem értem h ebből miért is lehetne bármi baj???

Ha szeret elfogad úgy ahogy vagy!!

Sőt sztem örülni-e kellene h ilyen vagy!!:D:D

nem lesz itt semmi baj!!!

2010. máj. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!