Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Még szűz vagyok? én szűz...

Még szűz vagyok? én szűz vagyok, a barátom már nem. Múlt héten ( hason feküdteem a barátom meg rajtam. Volt rajta boxer)

Figyelt kérdés
és nem hatolt be, de nagyon éreztem.nem fájt. mikor elment, mondta hogy volt két nagyon kicsit csepp vér az alsógatyáján.kérdezte h nem-e lett olyan a takaróm, de nem volt olyan és azt mondta hogy akkor nem történt semmi komoly.én kicsit megijedtem persze.most még szűz vagyok?
2010. jan. 11. 21:37
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
lehet hogy már késő van és én vagyok fáradt. 4x olvastam el a kérdést. Kövezzetek meg, de baromira nem értek semmit! Valaki elmagyarázná? Vagy tegyem külön fel az egyéb kérdésekhez? :S
2010. jan. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%

Hány éves vagy kiscsaj?....Most azt mondd meg betolta a taknyoskígyó fejét legalább, vagy nem...? Boxerből kikandikált a kukija?..vagy nem?..vagy boxeranyaggal együtt tolta be?...akkor az ő töke vérzett:)

Istenem evvel az erővel seggbe is dughatott volna, ..és nincs ez a rettegés...és még mindketten élveztétek vina:)

2010. jan. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Azért nem jött meg mert idegeskedsz...ne parázz ezen! :)

egy kérdésem lenne, és válaszolj kérlek, ott a privát e-mail címem ha kell... hogy véreztél ha nem hatolt be? vagy kézzel? vagy... nemértem :S de terhes semmiképp nem lehetsz ha Ő nem "ment el, mármint nem élvezett el".

2010. jan. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Oké,oké. Kövezettek meg,de én még mindig nem tudtam felfogni. Úgy az egész fogalmazás nem áll össze. Én ezt akárhányszor olvasom el,egyszerűen nem bírom "megemészteni".

Magyarázza már el valaki,legyen oly szíves. Akkor talán valami értelmes választ is tudnék lökni rá. Habár erre a kérdésre nehéz...

2010. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Cicacsillag.. nem vagy terhes, mert a boxertől (úgy tudom, de szóljatok, ha tévedek), a mai tudományos kutatások eredményei szerint, nem lehet teherbe esni.
2010. jan. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!