Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek hazudjam azt a...

Szerintetek hazudjam azt a nőknek, hogy szűz vagyok még, úgy kelendőbb lennék?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok és már voltam pár lánnyal. Ha ismerkedésnél azt mondanám, hogy még szűz vagyok, mert az igazinak szeretném odaadni, akkor nagyobb sikerek lennének a nők terén. Azért szerintem, ez egy ritka dolog és különlegesre felfigyelnek a nők aztán az lesz bennünk, hogy ők lehetnek a kiváltságosak, ezért jobban fogják akarni a dolgot.
2014. júl. 26. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy az lenne a problémájuk, hogy voltál már pár nővel...
2014. júl. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ritka nagy lúzernek tartanának...
2014. júl. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kiröhögnének azért, mert szűz vagy...
2014. júl. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tény, hogy szűz fiú, férfi jobban izgat, de az, hogy hazudnál az nem oké.
2014. júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Az igazit keresed? Ne hazudj! Rosszul indulna a kapcsolat. Az a tudat, hogy nem leszel béna az ágyban sem hátrány.
2014. júl. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem pont nem jönne be.
2014. júl. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
elég gáznak tartanám, ha valaki 28 évesen még az... plusz az már amúgy gáz, hogy ilyen idősen ilyen hazugságokat találsz ki
2014. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Itt nem az lenne a baj, hogy 28 évesen szűz vagy-e vagy sem valójában, hanem az, hogy hazudnál! Nekem például a hazug férgek nem kellenének, függetlenül attól, hogy voltak-e már nővel vagy sem.
2014. júl. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 I.Love.Myself ***** válasza:
20on éves nőként-mert feltételezem nem 10en éveseket szeretnél felszedni-elvárnám,hogy elkápráztasson az ágyban,mutasson valamit.Nem akarom még én tanitgatni.
2014. júl. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!