Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 24 éves szűz férfi vagyok?...

24 éves szűz férfi vagyok? Soha nem lesz barátnőm már? Csak mert a nőknek, tapasztalt férfi kell, nem akarnak "tanárnénik" lenni

Figyelt kérdés
2014. jún. 13. 17:47
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az első mondtad nem kérdés, véletlenül tettem oda a kérdőjelet.
2014. jún. 13. 17:47
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Igen, az vagy. Viszont barátnőd az még lehet.
2014. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
dehogynem lesz.
2014. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
ugyan, minden hozzáállástól és személyiségtől függ,mesélj egy kicsit magadról , az életedről, a csajozási előéletedről privátban, aztán adok tanácsokat :)
2014. jún. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csak a lényeget mondom magamról, egy nagyon lelki beteg ember vagyok. Szociális fóbiám van, és mivel nem fordultam segítségért soha ez ügyben. "Kialakult" nálam az OCD. (kényszerbetegség) Valamint súlyosan dadogok. És mivel szociális fóbiám van, soha nem szoktam eljárni állandóan otthon vagyok. Nincsen senkim szüleimen kívül. Ez még rátesz egy pár lapáttal, hogy ne találjak magamnak barátnőt, vagy fordítva.
2014. jún. 13. 17:53
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
csak annak mond el hogy szűz vagy akivel komoly kapcsolatot akarsz. de annak is csak akkor ha konkrétan rákérdez. ha már eljutsz a randiig, akkor a csajok többsége nem fog elutasítani a tapasztalatlanságod miatt.
2014. jún. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
na a dadogás az egy szemét dolog. minél jobban küzdesz ellene, annál jobban a hatalmába kerít. én 13 éves koromig egyetlen egyszer sem dadogtam. aztán onnantól 17 éves koromig egyre jobban, majd 22 23 éves koromra fokozatosan elmúlt. Ki érti ezt?
2014. jún. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Járj el pszichológushoz és igaz én nem értek hozzá, de hallottam róla, hogy vannak csoportterápiák, vagy valamilyen hasonló nappali kórházi ellátásban vegyél részt, ahol emberek között lehetsz és van lehetőség ismerkedni, megbeszélni a dolgokat. Lehet több hasonló problémával küzdő fiatal között nem is éreznéd annyira zárkozottnak magad és kimozdulnál otthonról.
2014. jún. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Írj! /tanárnő/
2014. jún. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én csak úgy egyik napról a másikról kezdtem el, elején nem dadogtam ennyire keményen mint most, és csak otthon. Aztán ahogy átkerültem a szaksuliba onnantól már sokkal keményebben kezdtem el dadogni, és már mindenki előtt, és mindenhol. Nem úgy mint először, mikor csak itthon. A fura az hogy semmilyen trauma nem ért mielőtt dadogtam. Emlékszem az első dadogós szóra is. Teljesen nyugodt voltam akkor, és vidám. De mégis valamiért úgy mondtam ki azt a szót.
2014. jún. 13. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!