Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, várnátok egy lányra a...

Fiúk, várnátok egy lányra a házasságig?

Figyelt kérdés

Nem vagyok vallási fanatikus, mégis szeretném megőrizni a szüzességem a házasságig, afféle ajándékként azért, amiért megszülethettem. A legnehezebb, hogy a férjemet sem szeretném, ha elvakult vallásmániás lenne, de a hívők között is sokan vannak, akik nem tartják meg a szüzességi fogadalmat.

Tényleg normális, kedves lány vagyok, kiváló barátnő és társ lennék, de úgy érzem, a döntésem ellehetítleníti a párkeresést, senki nem akar olyan barátnőt, akit előtte "nem próbálhat fel".


2014. júl. 13. 19:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
65%

Anyám vallásos. Amíg volt házaséletük anyámmal, akkor az szar volt. Már nincs. Most marad a féltékenykedés a részéről, hogy apám biztos megcsalja. Nem csalja meg. Mindketten üresek, csalódottak és flusztráltak. Te ilyen életet akarsz? Akkor hajrá a te életed én a sajátomat ott rontom el, ahol akarom, ugyanígy tehetsz te is a sajátoddal.


Lehetsz akármilyen tökéletes belsőre az nem garancia arra, hogy fizikailag is összeilletek. Nagyon zsákbamacskát akarsz játszani, óriási téttel.

2014. júl. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem. Kizárt dolog.28/f
2014. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

#21-es válaszoló mindent leírt előttem. Tudnék várni, ennyi évesen is.


36F

2014. júl. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Dejó utolsó, hogy te csak a #13 vagy :D
2014. júl. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
8-as válaszra gondoltam, közben párhuzamosan másik kérdést is néztem.
2014. júl. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
52%

Felnőtt nőként annyi észrevételem lenne, hogy érdekesen fogalmazol: a te szűzességedet ajándéknak tekinted, azokról a lányokkal és nőkkel kapcsolatban, akik pedig - gondolom, joggal feltételezem, hogy többségében szerelemből, kölcsönös vonzalomból - szeretkeztek már valakivel, úgy fogalmazol, hogy őket "felpróbálták".


Nekem soha nem fordulna meg a fejemben, hogy így fogalmazzam meg, ami egy férfi és egy nő között történik, és ami szerintem az egyik legcsodálatosabb dolog a életünkben, de ha bárki úgy fogalmazna veled kapcsolatban, hogy téged majd csak a nászájszakán "próbálhat fel" a férjed, akkor ez belőled milyen érzéseket váltana ki?


Semmi gond nincs azzal, ha te majd csak a házasságkötés után akarsz szexuális életet élni, de nekem úgy tűnik, hogy ezzel a bántó megfogalmazással te már eleve ítélkezel másokon.

2014. júl. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Nagyon gyakori ***** válasza:

A kérdésedre a válasz: TERMÉSZETESEN igen.


Egy alternatív válasz: a fiúk közül is sokan várnának, de a férfiak közül még többen. Ha érted, mire gondolok.

2014. júl. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Hány évesen szeretnél férjhez menni ideális esetben?
2014. júl. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

16-os válaszoló, hidd el, semmi ítélkezés nincs bennem.

Rengeteg kérdést olvastam itt ezzel a témával kapcsolatban, és a válaszokban gyakran találkoztam ezzel a mondattal: "cipőt sem veszek úgy, hogy nem próbálom fel." Csupán erre utaltam.

2014. júl. 15. 01:10
 20/21 anonim ***** válasza:
73%

#8-as vagyok:

a szüzesség a lánynak (mármint hogy van szűzhártyája) nem ajándék, de annak akinek adod ezt az értéket, hogy "nővé avathat" (értsd jól :) ) az ajándék szerintem :)

2014. júl. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!