Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, várnátok egy lányra a...

Fiúk, várnátok egy lányra a házasságig?

Figyelt kérdés

Nem vagyok vallási fanatikus, mégis szeretném megőrizni a szüzességem a házasságig, afféle ajándékként azért, amiért megszülethettem. A legnehezebb, hogy a férjemet sem szeretném, ha elvakult vallásmániás lenne, de a hívők között is sokan vannak, akik nem tartják meg a szüzességi fogadalmat.

Tényleg normális, kedves lány vagyok, kiváló barátnő és társ lennék, de úgy érzem, a döntésem ellehetítleníti a párkeresést, senki nem akar olyan barátnőt, akit előtte "nem próbálhat fel".


2014. júl. 13. 19:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Tetszik a gondolkodásmódod.
2014. júl. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Dani te vagy az????
2014. júl. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én várnék, ha azt mondaná egy lány.
2014. júl. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha a lánykéréstől számítva 1-2 hónap alatt lezajlik az esküvő akkor megvárom.
2014. júl. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyen körülmények között nem vennék feleségül szűz nőt.
2014. júl. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Várnék rá, ha nem zavar, hogy addig alternatív módon csillapítom az éhségem.

Van az a tündér lány, akire tudnék várni félrelépés nélkül is, de valószínűleg nem te leszel az.

2014. júl. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
képet
2014. júl. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
48%

én egyáltalán nem vagyok vallásos! vannak a testnek bizonyos szükségletei amiket ki kell elégíteni ez természetes dolog...de azokat máshogy is ki lehet elégíteni, nem kell elvennie a szüzességét a lánynak :) sokkal fontosabb, hogy a lelki szükségletek ki legyenek elégítve, tehát szeretetben és boldogságban teljes legyen a kapcsolat :) sokan elítélik a gondolkodás módod mert azt hiszik elavult, szerintem elég értékes és tényleg ritka a mai világban...én úgy gondolom, ha a lány belseje tényleg olyan értékes számomra akkor megéri várni, hogy a testének a legnagyobb kincsét nekem ajándékozza :)

olyat keress aki szeretetet szeretne kapni és nem csak szexet :) mert szerintem ha boldog és szeret akkor megteszi ezt érted, és sokkal jobban fog becsülni :) szóval talán ti lehettek majd a legboldogabbak a világon, mert megbecsülitek egymást és nem csak az ösztönök kiélésére használjátok a másikat :)


21F

2014. júl. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Természetesen igen, de csak akkor ha a lány is eltudja fogadni a perverzióimat.
2014. júl. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
42%

Nekem mar azert nem kellenél mert előre nem gondolkozol. Mi van ha nem illetek össze a férjeddel az agyban? Egész életedre kielégítetlen maradsz? Ezt nem fogja bírni a hazassag.


Van egy olyan érzésem hogy még igazan komoly kapcsolatod sem volt. Ha lenne egy fiú akit tényleg szeretsz és kívansz ezt hamar elfelejted

18/F

2014. júl. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!