Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lányok, miért vagytok...

Szűz lányok, miért vagytok még szűzek?

Figyelt kérdés
Aki már nem az, és nem lány, annak nem érdekel a válasza és persze most idősebb lányokra vagyok kíváncsi. 18-20-tól fölfelé, mert komoly a kérdésem. Mikor és kivel feküdnétek le? A kortokat is írjátok oda, kérlek!

2014. júl. 8. 08:49
1 2
 11/17 anonim válasza:

Én még nem találtam meg a férfit akinek úgy érzem teljes egészében oda adhatnám magamat.Szerintem a mai világban nagyon ritka hogy ha egy lány még 18-19-20 évesen szuz :) Ez a lányok kis kincse..De a legtöbb kis filléres qrva már 15 évesen nem szuz..A legtöbbjének az a felfogása hogy "egyszer amúgy is elvesztem,akkor meg nem mindegy hogy mikor?!"

Én is várok az igazira,aki szeret és tisztel..

Mi vagyok én hogy bármi kis jött ment-nek oda adjam magamat?! Türelmesen várok arra aki mindent megadhat nekem érzelmi téren

Eddig 3 fiú-val is megtörténhetett volna az 1. de nem éreztem őket nekem valónak.

Pl.: az egyik barátom azért szakított velem mert nem voltam hajlandó beadni neki a derekamat..hát ilyen fiúra meg nincs szükségem.

Ha igazán szeret elfogadja hogy én még nem szeretném és ennyi! :D

19/L

2014. júl. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 nikiofficial97 ***** válasza:

Azért,mert még nem találkoztam olyannal,akivel szívesen lefeküdtem volna.Olyannal szeretném,akivel kölcsönösen szeretjük és tiszteljük egymást,bár nem tudom,hogy lesz e egyáltalán ilyen fiú.Mondok egy példát.Az osztálytársam egy pár hónapja ismerkedett meg egy sráccal,és 1 hónap múlva már ment az így szeretlek,úgy szeretlek.Nekem ez olyan kamunak tűnik,nem tudom,hogy lehet ezt ennyi idő után kimondani.A mai világban körülbelül úgy használják ezt a szót,mint mondjuk azt,hogy szia.Ha én egyszer valakit szeretni fogok,nem azért fogom mondani,mert kell,hanem azért,mert így is érzem.


18/l

2014. júl. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Mert béna vagyok és emellett még csúnya is. Sok eséllyel indulok szerintem :D :/

19/l

2014. júl. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Azért, mert sokáig nem érdekeltek a fiúk. Most már igen. De most meg, na ez bonyolultabb. :D


A mikor, az elég érdekes nem gondolom versenyfutásnak ezt a dolgot, a kivel, meg azzal, aki a szexen túl párkapcsolatot is akar.


19/L

2014. júl. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Dagadt vagyok és nagyon csúnya :D Előfordul. 19/L
2014. júl. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Mert még nem volt egy rendes kapcsolatom se... :) Akik eddig érdeklődtek felém, nem voltak az eseteim, így hát itt tartok még :D

19/L

2014. júl. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

16-os vagyok

Annyit még hozzátennék, hogy indok még, hogy nehéz olyan srácot találni aki tényleg figyelne is rád. Például, egyik ismerősöm mesélte, hogy volt egy barátja együtt voltak x hónapja mikor azt mondta, hogy akkor történjen meg, aminek meg kell. Neki az volt az első, és mi lett belőle? A srácot elkapta a gépszíj és szart arra, hogy a csajnak fáj. A csaj utána pár napig vérzett is... Szóval, nem mindegy kivel

2014. júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!