Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek muszáj elmondani...

Szerintetek muszáj elmondani a szülőknek h már nem vagytok szüzek, és nem is történt semmi baki az együttlétkor?

Figyelt kérdés
2014. márc. 31. 15:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
NEM?!
2014. márc. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Volt egy haverom. Az mindig részletesen beszámolt az anyjának, hogy mikor melyik csajt és hogyan dugta meg. De részletesen, hogy mi volt (szopás, dugás, anál, stb) hova élvezett, csaj hányszor ment el stb. Anyja mindig mondta, jól van fiam nekem nem kell ezeket elmondani. De ő akkor is elmondta.
2014. márc. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
ti ha elmondtátok,hogyan? hány évesen vesztettétek el?
2014. márc. 31. 15:51
 4/17 anonim ***** válasza:

Nemed, korod?

Én 17/L ás még szüz.

2014. márc. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
16l
2014. márc. 31. 16:01
 6/17 anonim ***** válasza:

Én elmondtam, persze nem részletekbe merülve. Szerintem ez fontos része annak, hogy kölcsönös bizalmi kapcsolat alakulhasson ki szülő-gyerek között. Gondolj csak bele abba, mi lesz, ha valami baj történik, pl. kiszakad a gumi, nem kívánt terhesség, valami olyan probléma, amihez tanácsot szeretnél kérni. Sokat segít, ha a szüleidhez fordulhatsz, nem kell szégyellned, ők szívesen segítenek, és persze az se mindegy, hogy egy probléma elmondásához előbb be kell-e adagolnod, hogy amúgy már régóta szexelsz. Szerintem ez a legtisztább út, én is szeretném ha majd a gyerekem ennyire bízna bennem, hogy beavat abba, él-e szexuális életet; valamint hogy minden jól működik-e.

20N

2014. márc. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát, tekintve, hogy nekem a szüleimmel egyáltalán nincsen jó és bensőséges kapcsolatom, és hogy anyám azzal kezdené, hogy kibeszéli a barátnőivel.... inkább NEM.
2014. márc. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

16 évesen...oké, nem írom le, ami először eszembe jut, mert biztosan megsértődnél, hogy "de hát én már 2 éve vagyok a barátommal és nagyon szeretjük egymást"...akkor is korai! a szexuális élethez lelki érettség is kell, nem csak a szerelmi fellángolás. Kell az, hogy igazi lelki társak legyetek, ismerjétek egymást rendesen, és együtt tervezzétek a jövőtöket. Ezt pedig 16 évesen kevesen tudják eldönteni (lehet, hogy ti vagytok a kivételek).

Az pedig alapvető, hogy lányként anyukámmal olyan bensőséges kapcsolatom van, hogy bármit elmondhatok neki. Lassan 20 évesen is megbeszélem vele a szexnél sokkal kisebb jelentőségű dolgokat is, mert hiába nem vagyok már gyerek, de akkor is az anyám. Szerintem az a biztos, ha tudja, bármi történhet, amikor jól jön, egyébként pedig a bizalmát is úgy nyerheted el, ha őszinte vagy vele. Kikerülheted a felesleges aggódásokat.

2014. márc. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem muszáj, bár attól függ milyen kapcsolatod van velük. Én nem akartam elmondani anyukámnak,apámnak meg főleg nem(ő nem is tudja, de gondolom sejti), csak kiszakadt az óvszer, így muszáj volt. Pedig a barátommal elintéztük az esemény utánit is, meg mindent, csak annyira bántott hogy ő erről semmit nem tud, ezért inkább elmondtam.
2014. márc. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
Muszáj? Már nem azért, de mégis mi közük hozzá? Nyilván, ha baj van, akkor mondd el, hogy segíthessenek, de amúgy...
2014. ápr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!