Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan enyhíthetem a fájdalmat...

Hogyan enyhíthetem a fájdalmat, az első együttlétkor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én egy 19 éves lány vagyok, és fél éve vagyok együtt párommal. Kb két hónapja élünk szexuális életet, de csak orálisan, illetve kézzel. Kétszer próbáltuk a hagyományos módon is, de nagyon fájt, ezért kértem hogy hagyja abba. (Pedig nem az a fajta vagyok aki nehezen tűri a fájdalmat) Sokkal rosszabb mint ahogy számítottam rá. És egyáltalán nem olyan fájdalom (mint azt korábbi hasonló kérdéseknél olvastam) hogy csak egy pillanatig fáj. A síkosító lesz a következő lépés, legközelebbre biztosan beszerzek, csak attól tartok, hogy nem lesz jobb attól se, ugyanis én alapvetően "nedves típus" vagyok. Van valamilyen tanácsotok? Főleg olyan nőket kérdezek, akiknek szintén nagyon rossz volt az első.


2010. szept. 19. 22:44
1 2
 1/16 Holdtündér ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy próbáltátok eddig, de javasolnám hogy először elégítsen ki a fiúd orálisan. Attól nedvesedsz és tágulsz.

Aztán még próbálj meg lazítani, nem kell rágörcsölni, esetleg iszogassatok kicsit előtte.

2010. szept. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Funktasztikus ***** válasza:
0%
kapjál be renit:D
2010. szept. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
az elsővel egyetértek,de + ujjazás közben kezdjétek egggyel, majd növeljétek kettőre vagy szerezz be egy gúla formájú játékot.
2010. szept. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem is problémát okozott ez anno. Fél év azzal telt, hogy minde együttlét során nagyon sokat ujjazott a barátom, először 1, 2 majd 3 ujjal, szóval fokozatosan szoktatta hozzá a nunim az "idegentesthez", ez tette lehetővé, hogy egyáltalán beférjen. De azóta is valahányszor szex van (ugyanazzal a sráccal járok azóta is), mindig ujjazni szokott 1, 2 majd 3 ujjal, mielőtt beteszi.

A másik dolog a záróizmok. Sok nő automatikusan összezárja úgy, hogy észre sem veszi, és akkor persze hogy szűk. Ezek ugyanazok az izmok, amiket pisiléskor is használsz. Lehet gyakorlatokat is csinálni, hogy sokzor kinyitod-bezárod (tanácsos előtte pisilni menni), ez a gyakorlat fejleszti azt a képességet, hogy akaratlagosan is irányítani tudd. (És senki sem látja, ezért bárhol lehet.) Én amióta odafigyelek rá szex közben, hogy teljesen lazák legyenek ezek az izmok, azóta könnyebben megy, jobban élvezem. (Elég vaskos brokiról van szó.)

Ami szintén fontos, az a gyakoriság. Ha eleget csináljátok, szépen belejössz a dologba, hozzászokik a nunid. Nekem a nőgyógyász, mikor erről beszéltünk, azt mondta, kb. heti 2-3 alkalomra van ehhez szükség.

2010. szept. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

csináld magadnak is gyakran az ujjaddal. te érzed úgyis a legjobban. és persze lazulj el. nekem is volt ilyen barátnőm, nem akarok rosszat mondani róla így számítógépen se, de eléggé zavart, hogy nem tudtuk rendesen csinálni, mert mindig fájt neki.

25F

2010. szept. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. Van aki ordít a fájdalomtól.. bezony ,ezt vállalni kell, vagy NO szex.
2010. szept. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én azon kevesek egyike vagyok, akinek nagyon jó volt az első alkalom, de talán nem zárja ki, hogy elmondjam a véleményem. Egy titka van: akkor csináld, amikor szó szerint csavarni lehet a bugyidat. Ha már ruhástól annyira nedves vagy, hogy a bugyidon keresztül átázik a nadrágod is. Észre se veszed, úgy becsusszan.

A másik, hogy te legyél felül, és akkor olyan tempóban csinálod, ahogy neked jó.

Szerintem a síkosító valamit segíteni fog.

És ne számíts arra, hogy "nagyon rossz lesz", mert nem lesz az, akkor se, ha eddig fájt. Ha ezt várod, persze, hogy fáj.


Az ujjazásról: nekem a mai napig kellemetlen, nem szeretem.


33N

2010. szept. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Barátnöm elélvezett az 1. alkalomkor.. mert EL TUDTA MAGÁT ENGEDNI! Nem is fájt neki..
2010. szept. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Az elengedéssel nincs gond, azon már túl vagyok, és azzal sincs baj, hogy nem vagyok elég nedves, mert az vagyok. Méghozzá túlságosan is :)

Az ujjazásra megpróbálom rávenni páromat, de azt legutóbb is kértem, de vonakodva tette meg, és már ki is húzta :S

2010. szept. 22. 00:05
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem csodálom, nagyon gusztustalan dolog.
2010. szept. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!