Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan enyhíthetem a fájdalmat...

Hogyan enyhíthetem a fájdalmat, az első együttlétkor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én egy 19 éves lány vagyok, és fél éve vagyok együtt párommal. Kb két hónapja élünk szexuális életet, de csak orálisan, illetve kézzel. Kétszer próbáltuk a hagyományos módon is, de nagyon fájt, ezért kértem hogy hagyja abba. (Pedig nem az a fajta vagyok aki nehezen tűri a fájdalmat) Sokkal rosszabb mint ahogy számítottam rá. És egyáltalán nem olyan fájdalom (mint azt korábbi hasonló kérdéseknél olvastam) hogy csak egy pillanatig fáj. A síkosító lesz a következő lépés, legközelebbre biztosan beszerzek, csak attól tartok, hogy nem lesz jobb attól se, ugyanis én alapvetően "nedves típus" vagyok. Van valamilyen tanácsotok? Főleg olyan nőket kérdezek, akiknek szintén nagyon rossz volt az első.


2010. szept. 19. 22:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
mi a sz*r van a pasiddal?xDDDDD mi az hogy nem ujjaz meg?
2010. szept. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
hát utcsó elötti válaszoló: miért undorító? ez hülyeség..-.-
2010. szept. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
:D ő se gondolta komolyan;)pont hogy kifigurázta
2010. szept. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Végülis aki az ujját nem akarja beledugni, az a fütyijét hogyhogy mégis?
2010. szept. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
ez jó érv majd megemlítem neki ;)
2010. szept. 23. 13:39
 16/16 anonim ***** válasza:
Vagy inkább keress normális pasit..
2010. szept. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!