Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek muszáj elmondani...

Szerintetek muszáj elmondani a szülőknek h már nem vagytok szüzek, és nem is történt semmi baki az együttlétkor?

Figyelt kérdés
2014. márc. 31. 15:47
1 2
 11/17 anonim válasza:
Én nem mondtam el neki, de biztosan tudta, mert egyfolytában együtt aludtunk. :) Azóta házas lettem, és még mindig nem vallottam be neki, azt hiszem csak akkor lehet biztos, ha nő a hasam. :)
2014. ápr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Ha jó a kapcsolatod a szüleiddel, szerintem mond el! Persze a részleteket tartsd meg magadnak...de jó, ha tudják. Én elmondtam nekik, és szerintem örültek neki, hogy őszinte voltam (igaz, hogy én már 19 voltam...)

Arról nem is beszélve, hogy ha gyerekem lesz, úgy fogom nevelni, hogy mindent meg tudjunk egymással beszélni. Szóval ha 16 évesen túl lesz az első szexuális élményén, prémi fogok

2014. ápr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Ha jó a kapcsolatod a szüleiddel, szerintem mond el! Persze a részleteket tartsd meg magadnak...de jó, ha tudják. Én elmondtam nekik, és szerintem örültek neki, hogy őszinte voltam (igaz, hogy én már 19 voltam...)

Arról nem is beszélve, hogy ha gyerekem lesz, úgy fogom nevelni, hogy mindent meg tudjunk egymással beszélni. Szóval ha 16 évesen túl lesz az első szexuális élményén, örülni fogok, ha megosztja velem.


24\l

2014. ápr. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Meséld el itt részletesen :P

És feloldozunk téged :D

2014. ápr. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Kevinanyuja válasza:
33%

Én most egyben a kérdezőnek is válaszolnék, és reagálnék a 8-as kommentre is.

16 évesen veszítettem el a Párommal. Nem mondtam el anyuéknak, de egy idő után elég nyilvánvalóvá vált a számukra, ezért anyu és köztem tök természetes téma lett, pedig nem mondtam ki, hogy már nem vagyok szűz.

Itt jön a reakció a 8. kommentelő hozzászólására: én már akkor tudtam, hogy a Párommal szeretném leélni az életemet, mikor lefeküdtem vele 16 évesen. Azóta van egy 3 hónapos kisfiunk, el vagyok jegyezve, és alakítjuk a jövőnket. Külön költöztünk, éljük az életünket, amiben természetesen anyuék is nagy szerepet kapnak, mert hatalmas segítséget kapok mindkettejüktől, mert még tanulok estin.

Úgy gondolom, hogy egyén függő, hogy ki mikor veszíti el. Van aki még 16 évesen nem áll készen rá, de van aki igen. Így szerintem nem szabad így általánosítani, hogy 16 évesen még korai. Mert nem mindenkinek. Szerintem.

18/L

2014. ápr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
# 15 Akkor nem sok ledolgozott éve lehet a hátad mögött :D
2014. ápr. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell elmondanod a szüleidnek. Enyémek még a volt/jelenlegi barátnőimről se tudnak.
2014. ápr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!