Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves vagyok és a barátommal...

15 éves vagyok és a barátommal szeretkezni szeretnénk, de félek . SEGITSÉÉG?

Figyelt kérdés
A barátom 17 éves , 20 centis a farka , de én még szűz vagyok . Milyen érzés elveszíteni a szüzeségemet ?? Fáj rögtön vérzéssel jár ? Milyen érzés kérem segitsetek sürgős !!

2014. jún. 30. 15:47
1 2
 1/19 aladar12 ***** válasza:
73%
te még nem akarsz szeretkezni.
2014. jún. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
de igen is akarok , és normális választ szeretnék , ami válaszol is a kérdésemre
2014. jún. 30. 15:52
 3/19 anonim ***** válasza:
56%
seems legit
2014. jún. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

Ujjazott már meg a barátod? Az milyen érzés volt, mennyire fájt? Nekem például az első ujjazás nagyon fájt, aztán utána még néhányszor és fokozatosan lett jobb. Aztán maga az aktus megint eléggé fájt, de akkor az ujjazás élménye után már jobban fel voltam készülve rá, el tudtam viselni. Vérezni akkor csak kicsit vérzett, ellenben a második alkalommal nagyon vérzett, és még jó pár alkalomig fájt, bár egyre jobb lett. És az én barátomnak csak úgy 13 centi körül lehetett.

Szóval ha elfogadsz egy tanácsot: ne akarj mindjárt lefeküdni vele. Először pettingeljetek, ujjazás, ilyenek, tágítson és szoktasson az érzéshez. Ezt csináljátok pár alkalommal, és csak akkor lépj tovább, ha ez már nem igazán fájdalmas, hanem élvezni is tudod.

És mindenképpen védekezzetek óvszerrel, ha a konkrét aktusra kerül a sor.

2014. jún. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem még nem volt semmilyen sexuális élményem ... köszönöm a választ
2014. jún. 30. 15:58
 6/19 anonim ***** válasza:
Kevés a infó a köldököd kifele vagy befele áll?
2014. jún. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
befele , de ez befolyásolja ???
2014. jún. 30. 16:04
 8/19 Rékcsi ***** válasza:
Pettingezésről hallottál már?
2014. jún. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
igen , de mi mélyebben akarjuk
2014. jún. 30. 16:19
 10/19 anonim ***** válasza:
55%
20 centis tinisráccal kezdeni a szexet igazi rémálom lesz....Nem irigyellek, főleg, ha tudjuk mennyire meghatározó az első aktus a későbbi orgazmusokra.... Miért nem egy tapasztalt, normális farokméretű sráccal csinálod először, aki kellően figyelmes, gyengéd és avatott már be szűz lányt :-) Priviben is írhatsz, ha nem szeretnéd, hogy legyen egy szörnyű napod és élményed...
2014. jún. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!