Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 évesek vagyunk a barátommal...

15 évesek vagyunk a barátommal. Hét hónapja járunk, szeretjük egymást, és szeretnénk szeretkezni. Nagyon korai?

Figyelt kérdés
2007. dec. 10. 06:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
7 hónap után már tisztában lehettek az érzelmeitekkel, vágyaitokkal. Igazából, mivel tudom, hogy 7 hónap várás az nem kis idő, szívem szerint azt mondanám, hogy nyugodtan, de mégis a korod miatt azt mondom, hogy várjatok! Minél többet vártok, vágyakoztok egymásra, annál szebb lesz majd az első alkalom. Addig is pettingeljetek, úgy is ki tudjátok elégíteni egymást.
2007. dec. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
28%

hm...hm... 7 hónap azért ha hapikád ki birta 7 hónapig az már nem rossz :D (látatok már oan 15 éves palit aki 2-3 hónap után nem emliti az ágyat???) amugy az előzőhöz: mért lenne anyira korai aza 15 év???? halotamm ár édekesebb sázmokat is hidd el :D sztem bele fér .... de amugy: jobb lenne ha pl a bnőidel beszélnéd meg legalábbis sztem

nem gondolod? azért ők mégis csak ismernek :D


(hehe a hecc hogy nem csaje vok :D)


bazz le kék álnom :D a végén növeszthetek hajat .... :D


by

2007. dec. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos,amíg ezt megkérdezed,addig szerintem igen.Majd ha ez már nem lesz kérdés,hanem igen akarjuk,megtesszük,mert szeretjük egymást,akkor tegyétek meg.Én mondjuk kicsit korának tartom a kort,de volt nekem is olyan osztálytársam gimiben,aki ennyi idősen jóval kevesebb idő után összebújt a hapsival.Szerintem gondold végig,h mit szeretnél.

De ha még félsz,vagy ilyesmi,akkor inkább várj vele.

2007. dec. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet nem kérdezni kell, hanem érezni. Ha egyszercsak jön egy vágy, és egymásnak estek, akkor úgyse lesz kérdés, hogy szabad-e?
2007. dec. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Szerintem, ha szeretitek egymást akkor semmi akadája! Én16 éves voltam és 8 hónap után feküdtünk le először! Sok sikert!
2007. dec. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is 16 voltam, és fél év után lettünk egymáséi, úgy, hogy rég vártuk, szerettük egymást, és kivártuk azt a pillanatot, mikor már mindketten tudtuk, hogy már itt az ideje, nem fogjuk megbánni, és nem bántuk meg.-)

15 vagy 16, majdem mindegy, ha valóban akarjátok.

De kétség ne legyen. Védekezzetek és vigyázzatok egymásra.)

2007. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Én 14 éves voltam.Nagyon szép emlék,csak tényleg ügyeljetek egymásra nagyon és a fő hogy tényleg akard.Mi a barimmal azóta is együtt vagyunk.Nektek is hasonló jókat kívánok.

16 éves lány.

2008. jan. 24. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Még várunk egyenlőre, de addig is elvagyunk... :) Sokat segítettek a válaszok köszönöm!
2008. jan. 29. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!