Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan veszitsem el a szüzessé...

Hogyan veszitsem el a szüzességemet?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok!:) Van egy barátom,nagyon szeretem ő,3 hónapja együtt vagyunk! Szeretne velem egy kicsit összeűjni,szerelmeskedni! Sajnos,én ettől nagyon félek,hogy kell? Milyen érzés? Fáj amikor anemi szerve belekerül az enyémbe? Kérlek értelme válaszokat adjatok,köszönöm előre is:)

2014. jún. 16. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Te sem figyeltél a felvilágosítón, mi?
2014. jún. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyu :) szerintem 3 hónap az kicsit elég korai lenne :S

Ha annyira félsz tőle, akkor miért csinálod? Mondd meg nyugodtan barátodnak hogy félsz tőle, neked idő kell. Hogyha rágörcsölsz rohadtul fog fájni és nem lesz elég kellemes élmény az első szex...Majd ha tényleg ugyérzed hogy "na figyelj, késze állok rá" akkor csináld :) más különben ne!

2014. jún. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló mindent elmondott.
2014. jún. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi:) Már megoldódott..lefeküdtem vele,és nem lett semmi baj:DD Nem görcsöltem,minden oké vol!
2014. jún. 17. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!