Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Melyikükkel veszítsem el a...

Melyikükkel veszítsem el a szüzességemet?

Figyelt kérdés

Annyit tudni kell rólam, hogy én a szexet SZERETKEZÉSként kéoxelem el, szóval nem csak a testi örömök érdekelnek benne, és szükségem van hozzá a biztonságérzetre.


1. Régóta nagyon szerelmes vagyok belé. Ez nem kölcsönös, de szeretne velem lefeküdni. Haverok vagyunk, de kapcsolatot biztos nem akarna. Okos, kedves, szóval biztos gyengéd lenne hozzám. Nem tökéletes közel sem, de imádom. Viszont neki ez közel sem jelent ennyit.


2. Egy álompasi számomra kb. Okos, kedves, aranyos, helyes... szóval minden oké. Járni akar velem, és hát én is vonzódom hozzá, és ennek sztem lenne jövöje, de én nem vagyok belé szerelmes, és nem is tudnék. Szeretek vele lenni, de hiányzik az a bizsergés, mint az 1.-nél.


Biztos voltam benne, hogy az 1.-vel akarom, de vhogy mégsem lenne teljes a dolog.



2014. jan. 1. 18:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Válaszd a 3.-at.
2014. jan. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
43%
Velem. 18 cm.
2014. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
egyik se -.- és főleg ne tőlünk várd a döntést mert akkor magunkat választjuk... előbb várj még 1-2 évet
2014. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Muszály ezt minden áron elsietni? Főleg, hogy lány vagy. Szerintem a megfelelő idő eljön, akkor érezni fogod. Akkor már nem kell gondolkodni... Hanem magától tudni fogod, hogy vele akarod, mert számodra ő a legfontosabb és szereted. Nálam ez lenne a feltétel. :)

16/f.

2014. jan. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Várj még ezzel inkább,nem határidőre kell elveszteni.

Ha valakinek adod,akkor annak add aki becsülne azaz a 2.


Vagy a legjobb hogy engem választasz.:)

2014. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy 3.
2014. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

az 1.vel ha megtennéd szerintem csak kihasználás lenne a részéről


a 2. meg pont azért nem feküdnék le,mert engem akar :$

jobban megismerném helyette :)

2014. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nők...


Mindig a bunkóba szerelmesek, jellemző -.-'

2014. jan. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Nem vagyok már annyira fiatal :)

(20)

És tényleg szeretném már, az 1.-vel. Csak attól tartok, hogy majd késöbb megbánom.

2014. jan. 1. 18:19
 10/23 anonim ***** válasza:
54%
gangbang?
2014. jan. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!