Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Melyikükkel veszítsem el a...

Melyikükkel veszítsem el a szüzességemet?

Figyelt kérdés

Annyit tudni kell rólam, hogy én a szexet SZERETKEZÉSként kéoxelem el, szóval nem csak a testi örömök érdekelnek benne, és szükségem van hozzá a biztonságérzetre.


1. Régóta nagyon szerelmes vagyok belé. Ez nem kölcsönös, de szeretne velem lefeküdni. Haverok vagyunk, de kapcsolatot biztos nem akarna. Okos, kedves, szóval biztos gyengéd lenne hozzám. Nem tökéletes közel sem, de imádom. Viszont neki ez közel sem jelent ennyit.


2. Egy álompasi számomra kb. Okos, kedves, aranyos, helyes... szóval minden oké. Járni akar velem, és hát én is vonzódom hozzá, és ennek sztem lenne jövöje, de én nem vagyok belé szerelmes, és nem is tudnék. Szeretek vele lenni, de hiányzik az a bizsergés, mint az 1.-nél.


Biztos voltam benne, hogy az 1.-vel akarom, de vhogy mégsem lenne teljes a dolog.



2014. jan. 1. 18:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
meg fogod bánni, akárhogy döntesz. Válaszd a 3.at
2014. jan. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Passiflora ***** válasza:
100%

A Te életed, a Te döntésed.


Ha én lennék ilyen helyzetben, - és valóban szeretkezni szeretnék, nem a szűzességemtől "megszabadulni" - megvárnám, amíg az a "bizsergés" kölcsönös (és nem csak a testi vonzalom szintjén).


Onnan is fogod tudni, hogy ez elérkezett az életedben, hogy nem lesz benned bizonytalanság, és eszed ágában sem lesz senkinek a véleményét, tanácsát kérni ezzel kapcsolatban, annyira fogsz rá vágyni. :-)

2014. jan. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolkodj ezen, nem kell. Ha akarod, érezni fogod, hogy igen, vele akarom az elsőt, felesleges rohanni!:) Én 21 évesen vesztettem el, és a partneremmel már előtte volt róla szó, tudta, hogy még szűz vagyok. Meglepődött, de nagyon csodás érzés volt, és a mai napig nem bánom:) Nem terveztük, egyszerűen csak úgy éreztem (elmondanám, hogy előtte kb. 20 másik pasi próbálkozott, akiket sorra gondolkodás nélkül elutasítottam - olyat is, aki felé egyébként érzelmeket is tápláltam), hogy igen, ezt most tényleg akarom! De ha így konkretizálni kell, egyikkel se. Haverral nem szeretkezünk, abból sose sül ki semmi jó, ha csak nem akarsz egy szeretőt "tartani". Mivel te többet érzel, és kapcsolatot szeretnél ebből, lelkileg totálisan megviselne. A másodikat pedig azért ne válaszd, mert kell az a bizsergés, az a csoda, hogy bizony ott vagytok egymásnak:)
2014. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!