Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Melyikükkel veszítsem el a...

Melyikükkel veszítsem el a szüzességemet?

Figyelt kérdés

Annyit tudni kell rólam, hogy én a szexet SZERETKEZÉSként kéoxelem el, szóval nem csak a testi örömök érdekelnek benne, és szükségem van hozzá a biztonságérzetre.


1. Régóta nagyon szerelmes vagyok belé. Ez nem kölcsönös, de szeretne velem lefeküdni. Haverok vagyunk, de kapcsolatot biztos nem akarna. Okos, kedves, szóval biztos gyengéd lenne hozzám. Nem tökéletes közel sem, de imádom. Viszont neki ez közel sem jelent ennyit.


2. Egy álompasi számomra kb. Okos, kedves, aranyos, helyes... szóval minden oké. Járni akar velem, és hát én is vonzódom hozzá, és ennek sztem lenne jövöje, de én nem vagyok belé szerelmes, és nem is tudnék. Szeretek vele lenni, de hiányzik az a bizsergés, mint az 1.-nél.


Biztos voltam benne, hogy az 1.-vel akarom, de vhogy mégsem lenne teljes a dolog.



2014. jan. 1. 18:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
egyikkel sem, ha csak az a kérdés, hogy kivel feküdj le. Várd meg az első igazi nagy szerelmet és azzal.
2014. jan. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha vonzódsz a ketteshez, miért nem tudnál beleszeretni? Így egyes lesz belőle, szerintem Te is tudod :)
2014. jan. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
92%
21 éves szűz lányként mondom, hogy az elsővel semmiképp se veszítsd el. Ha a helyedben lennék, én is az elsővel akarnám, mert őt szeretem és ez elvakít, de kívülállóként azt mondom, hogy bizony csúnya kihasználás lenne ez a részéről, te meg nagyon csúnyán szenvednél majd miatta. Megéri ez egy egyszeri együttlétért? ugyehogy nem :) ott van a kettes, szerintem vele az első szeretkezés után mindjárt ki is alakulnának az érzelmek. Örülj, hogy van választási lehetőséged, és van egy kettesed, aki szeret és vonzódsz hozzá valamilyen szinten.
2014. jan. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
50%
mindkettő. Egyik a sunnát, másik a seggedet tolja.
2014. jan. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
94%
Szerintem inkabb varjal meg ezzel.. Latszik hogy nem vagy ehhez erett. :)
2014. jan. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Paulik Áron ***** válasza:
100%

A megoldás szerintem az, hogy először is szeress ki az 1-esből, és kezdjetek el belemenni egy kapcsolatba a 2-es delikvenssel, de ne siessétek el, nem kell szex csak szépen ismerjétek meg minél jobban egymást. Ha ő képes rá, hogy egy határozott ideig várjon rád, akkor érdemes arra, hogy neki add a szüzességedet. Az 1. közben okozhat problémát, de én nem tekintek komoly embernek egy olyan srácot, aki ilyenre hajlandó lenne veled.

Ha adsz esélyt 2-esnek, simán magába bolondíthat közben. Csak tényleg ne a szexualitás körül forogjon minden...

2014. jan. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Paulik Áron ***** válasza:
100%
Ja és te magad mondtad, hogy szükséged van a biztonságérzetre... hát ezzel lényegében ki is zártad az 1-est.
2014. jan. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
100%
figyelj! szerintem ismerd meg jobban a másodikat, lehet, hogy belé szeretsz és problem solved
2014. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
ezek közül egyikkel se
2014. jan. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Majd én elveszem a szüzességedet, aztán megmondom, melyiket válaszd.:D
2014. jan. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!