Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagy baj, hogy 13 évesen már...

Nagy baj, hogy 13 évesen már nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
2014. máj. 3. 11:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%

#9

Azért én ezzel vitatkoznék. Magyarázd már el nekem, mivel van kevésbé "szétkefélve" a házasságig az, aki 24 évesen vesztette el, és mondjuk 30 évesen megy férjhez, vagy az, aki 16 évesen veszti el, és aztán 22 évesen összeházasodik a választottjával? :)

2014. máj. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Mit vártok a mai világtól? Ők lesznek a jövő nemzedék r*bancai!! Én 15 vagyok,és semmit sem csinálok,mivel a szüleim normálisan nevelnek és eszembe sem jutna,hogy valakivel lefeküdjek. Meg nem cigizek,nem iszok,nem drogozok
2014. máj. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
2014. máj. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

én is 13 voltam mikor elveszítettem..

a barátnőm 11 éves volt. Nem baj, csak minden alkalomnál védekezzetek, mert 13 évesen kellemes dolog lesz esemény utáni tabiért menni...:)

14/l

2014. máj. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem kell hangoztatni társaságban, ez magánügy, így nem fognak ezzel cikizni.

Attól is függ, hogy te megbántad-e, védekeztetek-e, stb.

2014. máj. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!