Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti ha 21 évesen szüzek lennéte...

Haemorgen kérdése:

Ti ha 21 évesen szüzek lennétek mit tennétek?

Figyelt kérdés
F

2014. máj. 1. 16:17
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
80%
21? Akkor már egyetemista leszek. Akkor valszeg tanulnék.
2014. máj. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

hmm..nem tudom.

én is szűz vagyok.

21 f

2014. máj. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
0%
Keresnék egy szép lányt és megkérném, hogy vegye el.
2014. máj. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
21 évesen szűz voltam és vártam. 1 év múlva már nem voltam az
2014. máj. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
78%
Én személy szerint elmennék k*rvázni, de ne vedd tanácsnak, mert nem biztos hogy az a legjobb megoldás.
2014. máj. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 Mr. Truth ***** válasza:
59%
Rohadtul nem izgatna mert nem vagyok szexközpomtú... Tudom amit tudok egy nő sem panaszkodott még... Innentől a többi is csak meló... Én "A Lányt" keresem akit boldoggá tehetekés nem meló lesz...
2014. máj. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
31%
én 24 voltam és jött a kis tündérkém :D
2014. máj. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
31%
Elveszíteném ezt a kincsem...
2014. máj. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
53%

Én lassan 23 leszek,és ugyanez van velem is,még szűz vagyok,és egyetemista is ráadásul. :D

Mit teszek?várok hátha végre engem is megáld egy kis szerencsével az élet,és nekem is lehet valakim...

22/F

2014. máj. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Én 21F éas szűz.

Már rájöttem hogy nekem nem a csajozásban vannak nehézségeim hanem a társadalomba való beilleszkedéssel. Kitaszít engem az emberi társadalom és ez ellen kell tennem. Kell találnom egy baráti közösséget mely befogad(egyébként többnek voltam már tagja csak nem lett jó vége) és aztán közösségem akár belül akár kívül próbálok csajozni.

Amúgy meg gyakran el szoktam gondolkodni a még meglévő szüzességemen. Legtöbb esetben azok a dolgok jutnak eszembe melyek mássá tesznek engem mint a többi ember. Korábbi kudarcaimbó tanulok és soha nem adom fel mert egyszer el fogom veszíteni. Természetesn ésszerűtlen dolgokról nem álmodozok hanem reálisan átgondolok mindent.

2014. máj. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!