Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Velem van baj hogy még szűz...

Velem van baj hogy még szűz vagyok? 18L

Figyelt kérdés

Igazából az alakommal meg az arcommal sincsen semmi gond.. eddig volt már 5-6 barátom kb.. 1 éves kapcsolatom volt 5 hónapos volt egy vissza vissza térő kapcsolatom ami csak pár naposak voltak és most van egy 8 hónapos kapcsolatom.. emelett még vannak udvarlóim.. de valahogy most sem érzem ugy hogy ő lenne az igazi akinek oda adnám a szüzességemet.. az a vissza vissza térő kapcsolatom már 3 éve tart kb néha néha beszélünk nagyon ritkán találkozunk de valahogy ég és föld a különbség de érzek iránta valamit lehet hogy ő miatta van ez??

Igazából Én sem tudom mi akarok :s

18L


2014. ápr. 17. 21:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nincs veled semmi baj!!! Legyél büszke magadra! (Nem irónia, komolyan mondom.)

Ha úgy pasizol, hogy közben szűz maradsz, akkor az teljesen rendben van. Nem kell siettetni, és főleg nem kell szégyellni. Legyél rá inkább büszke!

36Ff

2014. ápr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
örülj neki még az vagy.pár évvel késöbb használódsz és leszel saláta :D
2014. ápr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 ggggé válasza:
Ne aggódj, én 17 és fél éves vagyok, és szűz, pedig 2 barátom volt meg nagyonsok udvarlóm. Nem vagyunk elkésve,jobb ez így,mint 15 évesen mindenen túl lenni
2014. ápr. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13 Korodbeli higgyél neki. Tökéletesen igaza van!

36Ff

2014. ápr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!