Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14 éves vagyok ebben az évben...

14 éves vagyok ebben az évben 15 és hazudtam egy 18 éves srácnak hogy már nem vagyok szűz és kiderült hogy igy össze is jönne velem most mit tegyek ha le akar feküdni velem mert szeretem?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 14. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit ha szeret megérti. meg csak akkor jön össze veled ha nen vagy szűz meg nem korai egy kicsit?
2014. ápr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy szűz vagy és minimum 3hónapot akarsz várni.
2014. ápr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
Elég nagy hülyeséget csináltál... Egy kapcsolat alapja a bizalom... ha te ebben hazudtál és erre épül majd a kapcsolat(mert azt mondtad hogy ezért össze is jönne veled) akkor eléggé el van ítélve már most. Azt tanácsolom hogy ha tényleg szerelmes vagy belé akkor szédítsd meg/érd el hogy Ő is beléd szeressen. És utána feküdj le vele csak. De mielőtt megteszed muszáj leszel bevallani hogy szűz vagy... Meg ha tudja hogy az vagy akkor jobban odafigyel(talán) mint ha azt hiszi hogy nem vagy az.
2014. ápr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem szeretne nekem az első lenni mert velük lassan kell csinálni így azt mondtam neki hogy nem vagyok már az
2014. ápr. 14. 21:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen kár szexelned,

ennyi idősen még nem tudod megállapítani, hogy kivel érdemes,

lesz e jövője egy kapcsolatnak,

Ne legyen ez az első a 20 csávóból aki végigmegy rajtad 30 éves korod előtt...

2014. ápr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

na a srác kijelentéséböl ítélve nem azért jön veled össze mert szeret ha neki nem kell szűz lány akkor nem szeret könyörgöm ne legyél ilyen naiv... :(


ha szeretek valakit nem azzal törődk hogy lassan kell e csinálni sőtt ha tényleg szeretem örömmel csinálom úgy hogy neki a legjobb legyen


akit te kifogtál ennek az ellentéte szóval légyszíves ezt jól gondold meg...


16/F

2014. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
menekülj. most majd jól vadul fog megrakni, te meg majd sikíthatsz a hülyeséged miatt.
2014. ápr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dugasd meg magad velem és már meg is oldódott a problémád.
2014. máj. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!