Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom le akar velem...

A barátom le akar velem feküdni és én is akarom a dolgot de félek attól hogy csalódni fog bennem vagy hogy szar leszek az ágyban és ezért visszautasítottam megértett és azt mondta nem kényszerít bele semmibe. De én is akarom de félek mit csináljak?

Figyelt kérdés

#a sextől
2012. dec. 16. 17:11
 1/3 panini ***** válasza:
Hát ha bíznál benne, akkor nem utasítottad volna vissza. Idő kell még neked, az meg van bőven. KI fogja várni, ha enm akkor meg nem kell vele foglalkozni.
2012. dec. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha szeretitek egymást, akkor ilyentől nem kell félned. Ha rosszul sikerül is, majd belejöttök egyszer.
2012. dec. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem pont így volt a bnömmel az első 2 alkalom nagyon gáz volt. 2 éve vagyunk 1ütt és mai napig emlegetni szoktuk
2012. dec. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!