Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátnőm karácsonykor le akar...

Barátnőm karácsonykor le akar feküdni velem, de én még szűz vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
ÚÚRISTEEEEEEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
2013. dec. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát feküdj le vele!!!
2013. dec. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hivj fel, majd en elvegzem helyetted a piszkos munkat:)
2013. dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
csak akkor tedd meg, ha tényleg te is akarod, ha kérdésed van ezzel kapcsolatban, azt jelenti, bizonytalan vagy. ráértek. ok, romantikus lenne karácsonykor, de kár elsietni, várjatok, amíg mindkettőtök igazán akarja. ha eljött ez az idő, akkor már nem lesz kétéged semmi felől, a lány meg talán segíteni fog, ha már tapasztalt és jó élményei vannak. ha mindketten kezdők vagytok, az az igazán szép, együtt tanultok. de a lényeg: egyformán akarjátok. és védekezzetek!!!
2013. dec. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%

Miért az ilyen gyökér kisfiúnak van barátnője? Miért nem az oylan fiúnak, aki tudja is mit kell tennie egy lánnyal?


Ja tudom, hát a külső, sajnos ez van, ha alányok külső alapján válogatnak.

2013. dec. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ha a gyökér kisfiunak van csaja akkor nekedislehetne.. ha csunya vagy akkorislehet csajozni :) kérdezõ ne félj jön majd minden magától... énis fostam bár nem irtam sehova ilyeneket :D de azé a lánynak mondd el hogy szüz vagy :D
2013. dec. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Örülj!
2013. dec. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hány éves vagy?
2013. dec. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!