Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez gáz ennyi idősen?

Ez gáz ennyi idősen?

Figyelt kérdés

Idén ősszel leszek 22 éves. Az a problémám, hogy még soha nem volt normális/komoly kapcsolatom... Még mindig szűz vagyok :( Úgy érzem, hogy soha nem lesz senkim, aki igazán fog szeretni, soha nem lesz komoly kapcsoalatom... A többi velem egy idős lánynak (ismerősök közül) mnind gyereke van, nekem pedig semmim... Félek, hogy ahogy megy az idő csomó mindenről lemaradok.. Nagyon szeretnék már én is családot, de senkit sem találok magamnak, pedig a visszajelzések alapján nem a külsőmmel van a baj. Van itt olyan aki hasonló helyzetben van? Kérlek titeket, hogy csak normális válaszokat adjatok!! Köszönöm!


21/L


2014. ápr. 2. 20:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nem vagy elkésve semmivel szerintem.

Legyél egy mosolygós életvidám csaj és szétszednek majd a pasik. Járj el ismerkedni haverokkal. Ne szállj el magadtól akkor nem lesz gond.

Ezt a gyerek témát meg ne erőltesd/hangoztasd, főleg ne az elején.

25F

2014. ápr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
22éves szűz lány?Ezek szerint én eddig burokban éltem. :D hát figyu komolyba szüzen ne menj bele mert ha összejössz vele és komolyra fordul(lánykérés)és ég te nem élted ki magad...Nem lesz jó vége.Legyen előtte pár komolytalan egy éjszakás.Ne hagyd magad nagyon kihasználni ne szolgáltasd ki magad.Összebújsz vele,eljösz és nem hívod fel ennyi.De viszont azért ne ess át a könnyűvérű kategóriába se mert akkor értelmes pasid nem lesz.És még annyi hogy énis 21éves fiú vagyok és már kb1 év mulva tervezzük a babát a menyasszonyommal,de mi az elmúlt pár évben megis kerestük az árát normális munkával és nem gondolkozunk kacsalábon forgó kastélyban.Jah és nem vagyok kreol bőrszínű.
2014. ápr. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem gáz, mert lány vagy. 30 éves korodig nagyon egyszerűen találsz párt, ha akarsz. Ha fiú lennék akkor megszívtad.
2014. ápr. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!