Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez gáz ennyi idősen?

Ez gáz ennyi idősen?

Figyelt kérdés

Idén ősszel leszek 22 éves. Az a problémám, hogy még soha nem volt normális/komoly kapcsolatom... Még mindig szűz vagyok :( Úgy érzem, hogy soha nem lesz senkim, aki igazán fog szeretni, soha nem lesz komoly kapcsoalatom... A többi velem egy idős lánynak (ismerősök közül) mnind gyereke van, nekem pedig semmim... Félek, hogy ahogy megy az idő csomó mindenről lemaradok.. Nagyon szeretnék már én is családot, de senkit sem találok magamnak, pedig a visszajelzések alapján nem a külsőmmel van a baj. Van itt olyan aki hasonló helyzetben van? Kérlek titeket, hogy csak normális válaszokat adjatok!! Köszönöm!


21/L


2014. ápr. 2. 20:39
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Pedig mindegyiknek úgy lett a gyerek, hogy akarták :/ Én is mindig fiatal anyuka szerettem volna lenni, de látom ez nem fog összejönni, pedig mit meg nem adnék, hogy legyen egy aranyos tündéri kisbabám :( 25 év előtt mindenképp szeretnék :(
2014. ápr. 2. 21:05
 12/23 anonim ***** válasza:
64%

20:52

Miért hiszed,hogy szerintem csak 21 éves kor előtt lehet szülni,vagy 30 felett? :DD

Bocs,hogy úgy vettem észre,hogy ebben az országban nem lehet 20 év körül megteremteni a megfelelő feltételeket a gyerek vállaláshoz!!

2014. ápr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Nem láttam,hogy azóta már írtatok ezzel kapcsolatban. Így már lényegtelen.


Hol ismerkedsz? Mindjárt itt a nyár, rengeteg lehetőség van.

2014. ápr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzetem,csak én férfi vagyok.Nekem sem volt még komoly kapcsolatom,és úgy érzem nem is lesz sajnos. :/

Bizony telnek az évek,én is így érzem,és míg mások boldogan a párjukkal élnek,meg közös jövőt és lakást vesznek,én meg egyedül,magányosan tengődök a világban. :/

22/F

2014. ápr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Ha esetleg közel laknál hozzám akkor szívesen ismerkednék veled

23f

2014. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nagyon elkeserítő, hogy másnak már több kapcsolata is volt, családjuk van nekem meg semmi... Ráadásul mindenki "zaklat", hogy mikor pasizok már be, meg miért nem jövök össze ezzel meg azzal... Rettenetesen zavar, viszont vfélek, hogy tényleg nem lesz senkim...
2014. ápr. 2. 21:24
 17/23 anonim ***** válasza:

és miért nem jössz össze ezzel meg azzal?:D

tökéletes fiú nincs. miért nem jó az aki kedves hozzád és rendesen néz ki?

2014. ápr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nincs tökéletes férfi, de aki kedves hozzám, azt inkább hadd ne részletezzem, hogyan néz ki... mondom nem vagyok már válogatós, de akiknek tetszeni szoktam az mint katasztrófa :D
2014. ápr. 2. 21:31
 19/23 anonim ***** válasza:
Én is komoly kapcsolatot keresek és családot szeretnék! De nem találok olyan lányt aki ugyan így gondolkodik, És tetszenék neki.
2014. ápr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
látom nem vagyok egyedül ://
2014. ápr. 2. 21:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!