Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez gáz ennyi idősen?

Ez gáz ennyi idősen?

Figyelt kérdés

Idén ősszel leszek 22 éves. Az a problémám, hogy még soha nem volt normális/komoly kapcsolatom... Még mindig szűz vagyok :( Úgy érzem, hogy soha nem lesz senkim, aki igazán fog szeretni, soha nem lesz komoly kapcsoalatom... A többi velem egy idős lánynak (ismerősök közül) mnind gyereke van, nekem pedig semmim... Félek, hogy ahogy megy az idő csomó mindenről lemaradok.. Nagyon szeretnék már én is családot, de senkit sem találok magamnak, pedig a visszajelzések alapján nem a külsőmmel van a baj. Van itt olyan aki hasonló helyzetben van? Kérlek titeket, hogy csak normális válaszokat adjatok!! Köszönöm!


21/L


2014. ápr. 2. 20:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Itt a GYKn kikaparhatod magadnak a gesztenyét. :D
2014. ápr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz!!!


én is ebben a helyzetben vagyok és már 25 éves. Minden eljön idejében csak ne görcsölj rá. Csak dacból vagy amiatt hogy ne maradj le a többitől ne menj olyanhoz aki nem tetszik vagy nem szereted. Ennyi. Mások véleményével meg ne foglalkozz.

2014. ápr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz,hogy a 21-22 éves ismerőseidnek már gyereke van. Kérdeznék valamit azokról az ismerősökről, de az rasszista lenne.
2014. ápr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Iskoläban munkahelyen könnyen ismerkeddz?
2014. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Kedves 2. köszönöm a kedves választ :)


Kedves utolsó, nem olyanok azok az ismik akikre Te gondolsz :)))

2014. ápr. 2. 20:48
 6/23 Mr. Truth ***** válasza:
Mesélj nekem magadról. :) számomra hihetetlen hogy egy normális értékrendü lány ne kelljen senkinek... Vagy más magyarázat nincs csak az hogy rám vársz... :D
2014. ápr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem ciki! Nem gáz! Ezzel semmi baj! Ez még nem azt jelenti, hogy nem találod, meg azt, akivel családot alapíthatsz. Nyugi, eljön egyszer a te időd is :D
2014. ápr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy aki nekem tetszik annak általában vagy bnője van, vagy pedig én nem kellek neki... Ha pedig én tetszem vkinek, az nekem nem... Régebben nagyon válogatós voltam, ma már nem mondhatnám... De akkor sem találok senkit, vagy ha nagy nehezen mégis, és kezdene vmi kialakulni, tuti átver az illető...
2014. ápr. 2. 20:52
 9/23 anonim ***** válasza:
26%
Mi az, hogy 21-22 évesen gyereke van és ez baj? Szerinted mikor kell szülni? Nem 30 éves kor felett, ez csak a mostani társadalom heppje. Ők normális időben szültek, régen sem volt másképp. Az, hogy az ork fajzatok már ilyenkor szülnek, vagy inkább 10 évvel előtte az teljesen más. Nincs semmi baj velük, te is a társadalom beszívottja vagy.
2014. ápr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%
Az fura, hogy még szűz vagy, de nem az a lényeg. Becsülendő, hogy 21 éves létedre nem basztak már szét a pasik. Egyáltalán nem gáz, hogy nincs komoly párkapcsolatod eljön majd az idő. Inkább az a gáz, hogy a veled egykorú ismerőseidnek már ilyen korban gyereke van. Nem hogy kiélveznék még azt az időt amíg fiatalok.
2014. ápr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!