Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megtegyem, vagy ne? 14 évesen...

Megtegyem, vagy ne? 14 évesen korai?

Figyelt kérdés
14 eves vagyok van egy 23 eves "baratom" . o le akar velem fekudni, mert csak ugy maradna velem. Megtegyem vagy ne? igazabol nem szeretnem mert akkor szuessegem uszna de ot se szeretnem elveszteniii

2014. márc. 21. 21:17
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
koszonom sokat segitettetek. TISZTELET A KIVETELNEK.
2014. márc. 24. 17:16
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
Reméljük már nem vagy szűz és helyesen döntötél.
2014. márc. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul döntene! Az ilyenek csak szex miatt vannak. Jár. Vele egy-két évet, ha nem hónapokat és vége. Ez nem szerelem hanem kihasználás! Ez az igazság.
2014. márc. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
7%

Tedd meg nyugodtan! ha már megkérdezed, akkor csak elgondolkodtál, a határozott NEM helyett

Neked kell ezzel majd együtt élned, nem nekem...

2014. márc. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Évekel később megfogod bánni ha nem teszed meg nekem is volt 13 éves koromban egy lehetőségem amit kihagytam és ma 20 vagyok és szűz már nagyon bánnom hogy akkor nem tetem meg.de már nem tudom vissza forditani az időtt.
2014. márc. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!