Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 évesen szerintetek korai?

17 évesen szerintetek korai?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok,a barátom is ennyi.

Több mint fél éve vagyunk együtt,nagyon szeretjük egymást. Szerintetek korai lenne az első?


2014. márc. 21. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ideális :)
2014. márc. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. De csak gumival.
2014. márc. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szerintem az egész attól függ,hogy agyilag készen állsz-e:)
2014. márc. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha biztosan akarnád, akkor nem kérdezted volna, tehát korai!
2014. márc. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem korai akkor, ha érzelmileg is felnőtté hozzá. Ha úgy érzed, hogy nem vagy biztos magadban, akkor nem feltétlenül kell egyből megtenni. Van még sok minden más, amit csinálhattok. Pl. ott a petting. Nyugodtan lehet simogatni egymást, majd benyúlni a gatyájába és kielégíteni őt kézzel, vagy ha bátrabb vagy szájjal is stb. Persze ő is viszonozza neked. Előbb-utóbb úgyis fogjátok érezni, hogy egy idő múlva már nem elég ennyi és be fog hatolni, de ehhez neked is készen kell állni.

Nem korai, nem is késői. Rajtad áll! Ha viszont sietteted és rástresszelsz, akkor nincs értelme az egésznek, mert ha valamit "kell", az már nem lehet jó.

Én mikor együtt voltam elöször a barátnőmmel, akkor még nem hatoltam be, ettől még volt orgazmusunk. Mikor hozzádér és simogat a kezével, vagy esetleg a nyelvével, akkor se feszengj, csak élvezd. Ha elsőre nem jön össze, akkor majd másodszorra, vagy harmadszorra, vagy tök mindegy.

És mégegy tanács! Bármi probléma van sose tartsátok magatokban, mindig beszéljétek meg, sokkal jobb lesz a kapcsolatotok, ha őszinték vagytok és nyíltan mertek beszélni az érzéseitekről, akár szexuális jellegű, akár nem.

Sok sikert!

2014. márc. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!