Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki ha 17 evesen lassan 18...

Ciki ha 17 evesen lassan 18 leszek es meg szuz vagyok? Nem is volt meg baratnom. Bovebben lent.

Figyelt kérdés

Ekezet nelkul irok mert telorol tettem fel a kerdest.

Nem vagyok az a visszahuzodo gyerek, jarok bulizni, viszonylag sok baratom van fiuk lanyok. Es a beszelokemmel sincs semmi gond.

Kulso: 172cm vagyok 66 kg divatos haj de nem pawa. Szalkasabb vagyok es azert latszik is hogy edzek.

Belsom: Viszonylag erzekenyebb vagyok, nehany ember hatasara konnyen megnyilok es minden bajom elmondom nekik. Eleg sokat hulyulok de tudom hol a hatar. Sokat mosolygok.

Es most jon a problemam. Sose volt meg baratnom igazabol mindig csak az elso randiig jutok el. Es nem tudok rajonni hogy hol a hiba. Mert probaltam mar tizes csajjal volt hogy nem az a modell alkat. Idosebb, fiatalabb, meg gitarozni is elkezdtem amit megszerettem de ez mellekes. Nyiregyhazi srac vagyok. Elore is koszonom a valaszokat. Igy a vegere megjegyeznem hogy NEM a szobaban ulok es verem mag meg hasonlok. Igenis kimozdulok. :D


2014. márc. 11. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. Az a gáz, ha te gondolod ezt..
2014. márc. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a probléma, a nők azt szeretik ha a szobában ülsz és vered magad meg hasonlók.
2014. márc. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!

először röviden: nem, nem ciki. Az itt található kilencvenezer kérdés ellenére nem ciki, ha 18 évesen szűz vagy. Az a ciki, ha 15 évesen nem vagy az. Nagyon szomorú, hogy az a divat, hogy "próbálj ki minél több partnert, aztán majd döntesz 30 évesen, ha kiélted magad". Ezek a válaszok kifejezetten idegesítenek. Én hiszek abban, hogy a Jóisten mindenkinek ad egy társat, egy életre szóló párt, akivel nem csak testileg, hanem lelkileg is tökéletes harmóniában és egyetértésben lehet együtt. A testiség is csak olyan emberrel igazi és teljes, aki a szívedet is megkapja mellé. És a legszebb, amikor együtt fedezitek fel a szexualitást. "Tapasztalat" nélkül. Nem az a lényeg egy kapcsolatban, hogy mit hozol a múltadból. Hogy mit tanultál az exeidtől. A lényeg, hogy a kettőtök között hogyan alakul ki a testi kapcsolat. Szóval légy igényes! Ne elégedj meg azzal, aki nem dobogtatja meg a szíved, várj az Igazira, el fog jönni ;) 18 évesen még semmiről nem maradtál le.

Ha nem ülsz otthon, az is csak előnyödre válik, megismersz egy csomó embert, barátkozol, és egyszer úgyis szembejön valaki, akitől "megőrülsz". Csak nyugalom, ne görcsölj ;)


p.s.:a telefonon is van ékezet, az enyémen legalább is van. Nem ciki használni :)


sok sikert, imádkozom érted is ;)

2014. márc. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Egyáltalán nem ciki:)
2014. márc. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Elek19 válasza:
Egyáltapán nek ciki én 19 vagyok és nem tartom annak xd ( még én is szüz stádiumba vagyok ) :D
2014. márc. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kedvesek vagytok. :D
2014. márc. 12. 06:21
 7/7 anonim válasza:
Dejó..már azt hittem hogy egyedül vagyok! :o én is köszönöm aválaszokat! :)
2014. márc. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!