Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Baratnom fel az elso szextol....

Baratnom fel az elso szextol. Hogy csinaljam hogy ne fajjon neki annyira? Milyen pozba csinaljuk?

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Én kutyapózban veszíttem el és nem is fájt. Épp hogy éreztem, hogy átszakad a szűzhártyám, de azt sem fájdalommal. Utána még csak nem is véreztem.


Amúgy a titok abban rejlik hogy szörnyen izgasd föl, hogy jó nedves legyen. És használjatok sikosított óvszert.

2013. aug. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne tervezgessetek csináljátok amikor megkívánjátok egymást..hülyeség az első pár alkalom még amúgyse lesz annyira jó..csak legyél gyengéd hosszú előjáték ilyesmi..és a póz szinte mind1
2013. aug. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
S a szerelemnek fájnia kell...
2013. aug. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kutyapóz elsőnek meglehetősen személytelen, nem is látjátok egymást.. azt a gyakorlottabbak szokták inkább, az elsőnél inkább a misszionárius vagy a kanálpóz jellemző, sokkal meghittebb, romantikusabb, az egész testetek összeér szinte. A legtöbb lánynak az első azért fáj, mert nagyon rágörcsölnek, pedig abszolút nem kéne:) éreztesd vele, hogy mennyire gyönyörű és kívánatos,mennyire szereted, legyél nagyon kedves, türelmes. Nyújtsátok el az előjátékot, sokat puszilgasd, csókolgasd, simogasd. Ha betetted, először lassan csináld, utána válthatsz gyorsabbra, ha nem fáj neki. Ha fáj, akkor esetleg vedd ki, folytassátok az előjátékot, és próbáljátok kicsit később. Fontos a kommunikáció, ne szégyellősködjetek egymás előtt, merjétek elmondani, hogy mit hogy szeretnétek, mi az ami rossz és fáj, mi az ami nagyon jól esik,mivel ebből fog tanulni a másik! A nedvesség szintén nagyon fontos, és a megfelelő védelem, ill. a nyugodt környezet is (rohadt zavaró főleg az elsőnél, ha bármikor rátok nyithat pl anyuci)
2013. aug. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!