Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak szerintem gáz ha valaki...

Csak szerintem gáz ha valaki 14 évesen leszop valakit?

Figyelt kérdés
A barátnőm leszopta az osztálytársunkat mert tetszik neki .. Csak szerintem volt gáz? Ráadásul a fiú össze sem jött vele.
2014. febr. 23. 20:16
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Az,hogy gáz,még megsem közeliti azt ami valójában.Enyhe kifejezés...
2014. febr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
8 eves kerdes. 19 es valaszolobal nagyon egyetertek neha nem a nő a ribi (fiu vagyok) egyszeruen vannak olyan kis nyomorekok hogy nyaliznak a lanynak hogy ugyan kapja mar be neki es a szegeny lany akinek tetszik a fiu es jot akar neki tenni bekapja es a kis szemetlada meg el is hireszzeli es levideozza es a nudejait es szet kuldozgette (ilyenkor nagyon tudom sajnalni a lanyokat) ez nem azert van mert ribi csak egyszeruen sok a kis gerinctelen gyerek. De nekem is van egy dunakeszin tinikbol allo baratsagi kor es kepzeljetek el keszin mindenki mindenkirol tud mindent es annyi kis ribizli es gerinctelen van hogy az hihetetlen ott egy nude ott egy cumis video (lefekves az meg nincs majd most nyaron) tehat vannak ilyenek meg most is de mondjuk a 90 es evekben is voltak ilyenek csak akkor az emberek tudtak kussolni es maganugyben tartani es akkor is voltak ribizlik csak ok se mondtak el minden masodik embernek. (Ugye az egesz insta is bele tesz ebbe az egeszbe)
2022. febr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!