Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » "Megcsaltam" a barátomat....

"Megcsaltam" a barátomat. Okkal haragszik?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Röviden annyi a történet hogy szűz vagyok(voltam). A barátommal megbezséltük hogy ha ugy adodik a kövtekezö alkalommal amikor együtt alszunk megtörténik a dolog:) Viszontt aznap este dobott, mondván hogy neki a régi nője kell, engem nem tart vonzonak, sajnálja hogyha megbánt de igy érez. Életemben nem aláztak meg ennyire..soha nem szerettem senkire ennyit, lelki rontsnak éreztem magamat. Én neki akartam adni magamat, testestül lelkestül de ő csunyán vissza utasitott. Lelki nyomoroncnak éreztem magam. Este az egyik haverommal iszogattunk és megtörtént vele a dolog. Lefeküdtem vele. Teljesen kivoltam, és ő ezt kihasználta. Ez volt 2 hete. Az exbarátom(aki szakitott velem) most vissza akar hozzám jönni, azt mondja hogy nyomos oka volt szakitani, mivel azt hitte hogy sulyos, gyogyithatatlan betegsége van, és nem akarta hogy én is szenvedjek vele. Elmondtam neki mit tettem, és azota gyülöl. Van oka haragudni? Nem tudom mit tehetnék:( nagyon fáj az egész..
2014. febr. 14. 22:01
1 2
 11/13 anonim válasza:

Szerintem semmi köze hozzá.

Bár ha annyira halálosan szeretted volna nem dugsz még aznap egy másikkal!!!

2014. febr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
OMG, mekkora állat bunkó dolog már egy szűz lányt így elutasítani. Kinyílik az ember zsebében a bicska, ha nem akart veled lefeküdni, akkor sem ilyen nagyon durva módon kell közölni. Könnyen lehet, hogy csak hazudozik azzal a betegség témával.
2014. márc. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A betegséges dolog tényleg furcsa húzás volt és megcsalásnak nem volt megcsalás de képzeld magad a helyébe... jártok nem tudom mennyit szakít veled te meg 1 napon belül megdugatod magad valakivel. Lehet ,hogy lelkileg tropa voltál de ilyet akkor se lehet csinálni. Megértem ,h szarul esett neki.
2014. máj. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!