Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » "Megcsaltam" a barátomat....

"Megcsaltam" a barátomat. Okkal haragszik?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Röviden annyi a történet hogy szűz vagyok(voltam). A barátommal megbezséltük hogy ha ugy adodik a kövtekezö alkalommal amikor együtt alszunk megtörténik a dolog:) Viszontt aznap este dobott, mondván hogy neki a régi nője kell, engem nem tart vonzonak, sajnálja hogyha megbánt de igy érez. Életemben nem aláztak meg ennyire..soha nem szerettem senkire ennyit, lelki rontsnak éreztem magamat. Én neki akartam adni magamat, testestül lelkestül de ő csunyán vissza utasitott. Lelki nyomoroncnak éreztem magam. Este az egyik haverommal iszogattunk és megtörtént vele a dolog. Lefeküdtem vele. Teljesen kivoltam, és ő ezt kihasználta. Ez volt 2 hete. Az exbarátom(aki szakitott velem) most vissza akar hozzám jönni, azt mondja hogy nyomos oka volt szakitani, mivel azt hitte hogy sulyos, gyogyithatatlan betegsége van, és nem akarta hogy én is szenvedjek vele. Elmondtam neki mit tettem, és azota gyülöl. Van oka haragudni? Nem tudom mit tehetnék:( nagyon fáj az egész..
2014. febr. 14. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Tulajdonképp nincs, de jó nagy idióták vagytok mindketten. Ő azért, hogy nem tudta őszintén megmondani, mi a baja, te meg hogy csak ezért rögtön le is fekszel részegen egy haveroddal...
2014. febr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

1) jó barátaid vannak, aki kihasználja h részeg vagy és megdug;

2) kamu ez a betegséges dolog;

3) ha kidobott, onnantól kezdve semmi köze ahhoz h mit csinálsz;

4) nem tudom miért állsz még szóba az exeddel;

5) azért a te elhatározásod se lehetett nagyon szilárd a szüzesség tartogatásával kapcsolatban.

2014. febr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem voltam részeg. csak ittunk egy keveset.
2014. febr. 14. 22:05
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is kamu ez a betegséges dolog... és szerintem nincs oka haragudni, én biztos nem fogadnám vissza.
2014. febr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen, rájöttem hogy baromi jo barátaim vannak. Soha nem gondoltam volna hogy igy alakul a helyzet, hogy kihazsnálta a lelki állapotomat, de ez történt. Igenis olyannal akartam akit szeretek, különben nem vártam vna 18 éves koromig(ami valljuk be ennél a korosztálynál nagy szo)

nem kamu a betegséges dolog mutogatott papirokat is az orvostol :SSS

2014. febr. 14. 22:06
 6/13 Hanariko ***** válasza:

Szerintem nem jogosan haragszik. Ez nem megcsalás. Ő szakított, bunkó volt, Te meg nem csináltál úgymond semmi rosszat. Jó nem a leglogikusabb/legetikusabb összefeküdni rögtön valakivel, de ha ez ennyire lesújtott, akkor megesik,hogy tényleg gyenge az ember.

Én a helyedben nem fogadnám vissza.

2014. febr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
A barátod egy pofátlan, bunkó, hazug s**gfej! A betegsége pedig kamu, csak ő is nagyon jól tudja, hogy milyen bunkó volt, ahogyan dobott téged és így próbálja szépíteni, hogy még bűntudatot is keltsen benned. Undorító az ilyen! És egyébként meg csak azért ment vissza hozzád, mert a volt nője elhajtotta, ez gondolom számodra is egyértelmű.
2014. febr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kár volt tartogatni a szüzességedet.
2014. febr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nincs. Nem voltatok együtt, ennyi. Nem volt megcsalás.
2014. febr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nos, ha igaz a betegséges történet amit írtál(legyen az írtad, hogy vannak róla orvosi leletek), akkor az egy bocsánatos "bűn", míg a tied nem nagyon.

Sokan félreérthetik, hogy mivel nem voltatok akkor együtt így nem megcsalás, de nem kell egy párnak lenni ahhoz, hogy valakit megutálj. Ehhez elég egy olyan tett ami a másik félnek már nem fér bele.

Könnyen meglehet, hogy egy (nem is részegen) történt gyors szűztelenítés számára több mint kiábrándító.

Szerintem nem lenne olyan ember aki ne haragudna az után, hogy az aki állítólag szeret még a lehető leggyorsabban már más ágyában is köt ki. Ez kb, olyan mint egy kapcsolatban megbeszélik, hogy átgondolják mi legyen tovább, erre az egyik fél megdug akit csak tud és utána meg visszamenne. Szerintem ilyenkor azzal, hogy mással volt meg is hozta a döntést, vagyis hogy menjen amerre akar. A te eseted is nagyon hasonló.

2014. febr. 16. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!