Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy hete veszítettem el...

Egy hete veszítettem el szüzességem, azota kb 10szer szeretkeztünk párommal, de szüzhártyám még mindig nem szakadt át! Mit kell tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Az első 4 szeretkezés nagyon fájt, mostmár nem, még a behatolás sem! Elkell mennem nőgyogyászhoz, hogy metsze be hártyám?
2008. júl. 20. 14:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
47%
Én sem értem,hogy hogyan tudod megnézni a szűzhártyádat,amikor már szűz sem vagy!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????????????
2008. júl. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Ha komolyan ugy gondolod hogy nincs meg atszakadva a szuzhartyad akkor bisztos azert van mert mivelhogy te is irtad hogy kicsi a szerszama akkor kerd meg hogykicsitt jobban eroltesse meg magat vagyis dugja fel addig amig ugy nem erzed hogy el nem szakadt.(amugy az en baratnom is igy volt majd megkerte es sikerult)sok sikert es remelem hogy vedekeztek is
2008. júl. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!