Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy hete veszítettem el...

Egy hete veszítettem el szüzességem, azota kb 10szer szeretkeztünk párommal, de szüzhártyám még mindig nem szakadt át! Mit kell tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Az első 4 szeretkezés nagyon fájt, mostmár nem, még a behatolás sem! Elkell mennem nőgyogyászhoz, hogy metsze be hártyám?
2008. júl. 20. 14:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
47%
Biztos átszakadt,én se véreztem az elsönél de fájt azért.
2008. júl. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Amugy počnbol irtam hogy kicsi a szerszäm

De ezek szerint tčnyleg kicsi

Nekem 18 de čn ugytudom 16-18 az ätlag

De a vastagsäg fontosabb az orgazmushoz


Dee ha 2 hčtig oda lesz akkor segitek a normät tartani jo

Amugy ha mčg most volt az elsö akkor elčg neked a 13 mert mčg fäjhat az mčg kčsöbb

Ja amugy nem csak a fejčt rakta be

Tövig benned volt?

2008. júl. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Minden alkalommal tövig bennem volt...
2008. júl. 20. 15:14
 14/22 anonim ***** válasza:

Az átlag olyan 14-16 centi... Ázsiában valamivel kevesebb, Afrikában valamivel több... Az hogy szűk vagy vagy fáj, nem feltétlenül függ össze a a szűzhártyával. A szerszám hosszának semmi köze a szűzhártya átszakadásához.


Valószínűleg a szűzhártyád csak kitágult, mint már írták. Majd átszakad, vagy nem, de zavarni, bajt csinálni nem fog. Akkor kéne nőgyógyászhoz menni, ha a szűzhártya megakadályozná a behatolást, vagy minden alkalommal fájna és nem szakadna át, vagy vérzékeny lennél (ez esetben már az első előtt kellett volna).


[Mielőtt bárki beleköt, vérzékeny apa és hordozó anya lánya 50% eséllyel lehet vérzékeny, még a haviba is belehal ha nem kap megfelelő gyógyszeres kezelést...]

2008. júl. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Sszia, teljesen ez volt nálunk is... én se véreztem, és nekem is pokolian fájt az első pár aktus. Ez normális. Két variáció van szerintem: vagy annyira nyúlékony a szűzhártyád, hogy nem szakadt át, ami egyébként meglehetősen ritka, de van ilyen. A másik hogy átszakadt. :) És ez sokkal valószínűbb... Ha fájt is.. nem mindenki vérzik. Én is tökre azt vártam, hogy vérezzen, sőt, ezen izgultam, aztán egy csepp se... Ne izgulj!
2008. júl. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
52%
És ha nem szakadat át? Akkor mi van? Ha már nem fáj az aktus, akkor semmi probléma. Szerintem ne izgulj ezen!
2008. júl. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
36%
Én írtam hogy nekem sem szakadt át, én 5 éve élek szexuális életet és azóta sem... Igaz nekem már az első sem fájt mert előtte a barátom sokat ujjazott. Tényleg nem baj ha nem szakad át, semmi hátrányod nem fog származni belőle, főleg hogy már egyáltalán nem is fáj.
2008. júl. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Biztosan rugalmas a szuzhartyad ha nem szakadt at. De ha a parodat zavarja elmehetsz nogyogyaszhoz.
2008. júl. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
63%
a pasi nagyon ritka esetben érzi, amikor átszakad, a többi kamu, hogy hú de tapasztaltnak tűnjenek. szerintem simán átszakadtál, egyáltalán nem vérzik az mindenkinek. azt meg tényleg nem értem, hogy tudod magadnak tükörben megnézni, ilyen nem igazán létezik tudtommal:D
2008. júl. 21. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
52%

Atóól lehet h nem szakadt át.

Nekem is másodszorra szakadt mert akkor vérzett

2008. júl. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!