Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha prostival elvesztem a...

Ha prostival elvesztem a szüzességem, adhat egy kis önbizalmat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy középiskolában elképesztő gátlásos voltam, és soha nem volt barátnőm. Az utóbbi 1,5-2 évben viszont elég komolyan csajozom, kezdeményezőkészségnek nem szenvedek hiányában már, de bennem van még mindig egy kicsit, hogy egy korombeli lány nem szívesen játszana tanítónénit. Néhányan tudják, hogy még aktusig nem jutottam nővel, és bár mondják, hogy ez nem gáz, de mégis éreztetik velem, és pl náluk be is kerültem a barátzónába. Találkozgatok is lányokkal, aki tetszik nekem, éreztetem vele, hogy bejön nekem, viszont valahogy nem bízok eléggé egyikükben sem. Ha kiderülne, hogy nem volt dolgom nővel, attól tartok, "lekoptatnának". És persze engem is zavar, hogy kicsit "hátrányban" vagyok.

Szóval a kérdésem az lenne, ha egy fizetős lánnyal átesek a tűzkeresztségen, adhat-e annyi önbizalmat, hogy ezen a szex-témán ne görcsöljek annyit.

22/F



2014. febr. 10. 00:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Akkor jó ha utána találsz egy lányt de ha nem akkor viszont készülj arra, hogy menni akarsz majd vissza sűrűn.

Könnyű rászokni az "ingyen" szexre ami igazából sokba kerül.

Ha pénzzel bírod akkor nincs vele baj mondjuk!

2014. febr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat, örülök, hogy nem trollkodtátok szét a kérdést.

a csajozást úgy értem, hogy a tizenéves és a mostani önmagam közti állapot ég és föld. akkoriban hozzá szólni se mertem a lányokhoz, zárkózott voltam és gátlásos, ezen szerencsére már túljutottam. a társaságomban is szeretnek már lenni, randin ha elérkezettnek látom az időt, megcsókolom a lányt. járok sok helyre, fesztiválokra, koncertekre, szóval nem vagyok olyan már, aki elzárkózik az ismerkedéstől, egyszerűen csak ez az egy dolog az, ami gátol, hogy tapasztalatlan vagyok, ennyi idősen, és ha összekerülök egy korombelivel, attól félek, hogy emiatt fokozatosan "leépíti" az ismerkedésünket.

nem akarok huzamosabb ideig fizetős lányokhoz járni, csak addig, amíg bele nem jövök. azt szeretném, hogy ha szexre kerülne a sor valakivel, ne legyek olyan, aki eltotojázza a lehetőségeket, csupán azért, mert fél, hogy a lány esetleg kineveti. volt három ilyen esetem.

nem tudom, mennyire érthető, mire akarok kilyukadni.

2014. febr. 10. 15:14
 13/18 anonim ***** válasza:

teljesen érthető.

régen ezért is vitték el az arisztokrata apák a fiaikat kupiba,meg ezért volt a havi apanázs része a bálca pénz,hogy a fiatal srácok ezen a területen is hozzáértőek legyenek.

2014. febr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Hát ha így állsz a dolgokkal akkor tényleg jobb ha elmész segíteni fog.

Sajnos én úgy járok prostikhoz, hogy nem merek ezen kivűl lányokkal ismerkedni mert félek az elutasítástól. Szóval valószínűleg menthetetlen helyzetben vagyok, de neked még van esélyed.

2014. febr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Nekem egy kis ku...va vette el a szüzességemet de szerintem senki nem veszitett vele semmit mert még belese ült már lelőtem.
2014. febr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Egyértelműen azt javaslom neked,hogy menj el prostihoz.

De ne feledd,hogy csak dugni mész oda és nem szeretkezni.

Nagyon keveseknek jön össze ideálisan a szüzesség elvesztése.Tehát ne is gondolkodj,hanem menj prostihoz,de nem mond senkinek.De utána csajozz is,mert egy időre ad önbizalmat.Ne szokj rá arra,hogy prostihoz mész .menj el 3-4 alkalommal ,de aztán már egyáltalán ne.És ne kérj nőktől tanácsot ilyesmiben,hiszen ők másként tekintenek erre.

2014. febr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Saját szemedben saját magad fogod lealacsonyítani ezzel, és azáltal még inkább csökkenni fog az önbizalmad, hogy te csak fizetőssel tudtad összehozni, akiknek nem jelentesz semmit. 23/F
2014. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Vagy ne valld be, h szűz vagy, vagy veszítsd el prostival, de azt se valld be!
2014. febr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!